ballet, girls, feet

Polyuretanová stěrka: co to je a vyplatí se do ní investovat?

Stavba a rekontrukce

V oblasti průmyslových podlah se v posledních letech stále častěji setkáváme s polyuretanovými stěrkami. Ty jsou vyrobeny z polyuretanu, což je materiál, který se vyznačuje vysokou odolností a trvanlivostí. Pojďte se s námi podívat, kde všude můžete polyuretanové stěrky využít a jaké další výhody vám dokážou nabídnout.

Vysoká odolnost a dlouhá životnost

Polyuretanové stěrky jsou vysoce kvalitní podlahové krytiny, jež se používají především v průmyslových a výrobních prostorách. Jsou vyrobeny z dvoukomponentní směsi, která se nanáší na podlahovou plochu a následně se vytvrzuje. Díky svým vlastnostem jsou polyuretanové stěrky vhodné pro použití v prostředí s vysokou zátěží a namáháním, jako jsou například sklady, továrny, dílny a garáže.

Kromě toho vám polyuretanové stěrky dokážou nabídnout mnoho dalších výhod. Jednou z nich je vysoká odolnost proti mechanickému poškození a oděru. Stěrka je tak schopná odolat nárazům, vibracím a dalším vlivům, které by jiné typy podlahových krytin poškodily. Dále jsou polyuretanové stěrky odolné proti chemikáliím a olejům, což je důležité zejména pro průmyslové prostory.

Svěřte se do rukou opravdových profesionálů

Pokud se rozhodnete ve svých prostorech využít polyuretanovou stěrku, měli byste se pro její realizaci obrátit na profesionály. Jedním z nich je i firma JAclean.cz, jež se specializuje na polyuretanové stěrky a antistatické podlahy. Její služby jsou přitom vždy přizpůsobeny potřebám zákazníka. K realizaci veškerých projektů navíc využívá nejmodernější technologie a materiály, přičemž své služby poskytuje nejen v ČR, ale i například Slovensku či Německu.

Přečtěte si také:  Rekonstrukce domu a zahrady – na co byste se měli připravit?

Pokud tedy hledáte kvalitní a zkušenou firmu pro značení, opravu, hloubkové čištění nebo instalaci průmyslových podlah, JAclean.cz je pro vás tou správnou volbou. Její polyuretanové stěrky se navíc řadí mezi jedny z nejkvalitnějších, díky čemuž jsou vysoce odolné a hodí se i do velmi namáhaných prostor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *