ballet, girls, feet

Polyuretanová stěrka: co to je a vyplatí se do ní investovat?

Stavba a rekontrukce

V oblasti průmyslových podlah se v posledních letech stále častěji setkáváme s polyuretanovými stěrkami. Ty jsou vyrobeny z polyuretanu, což je materiál, který se vyznačuje vysokou odolností a trvanlivostí. Pojďte se s námi podívat, kde všude můžete polyuretanové stěrky využít a jaké další výhody vám dokážou nabídnout.

Vysoká odolnost a dlouhá životnost

Polyuretanové stěrky jsou vysoce kvalitní podlahové krytiny, jež se používají především v průmyslových a výrobních prostorách. Jsou vyrobeny z dvoukomponentní směsi, která se nanáší na podlahovou plochu a následně se vytvrzuje. Díky svým vlastnostem jsou polyuretanové stěrky vhodné pro použití v prostředí s vysokou zátěží a namáháním, jako jsou například sklady, továrny, dílny a garáže.

Kromě toho vám polyuretanové stěrky dokážou nabídnout mnoho dalších výhod. Jednou z nich je vysoká odolnost proti mechanickému poškození a oděru. Stěrka je tak schopná odolat nárazům, vibracím a dalším vlivům, které by jiné typy podlahových krytin poškodily. Dále jsou polyuretanové stěrky odolné proti chemikáliím a olejům, což je důležité zejména pro průmyslové prostory.

Přečtěte si také:  Rekonstrukce domu a zahrady – na co byste se měli připravit?

Svěřte se do rukou opravdových profesionálů

Pokud se rozhodnete ve svých prostorech využít polyuretanovou stěrku, měli byste se pro její realizaci obrátit na profesionály. Jedním z nich je i firma JAclean.cz, jež se specializuje na polyuretanové stěrky a antistatické podlahy. Její služby jsou přitom vždy přizpůsobeny potřebám zákazníka. K realizaci veškerých projektů navíc využívá nejmodernější technologie a materiály, přičemž své služby poskytuje nejen v ČR, ale i například Slovensku či Německu.

Pokud tedy hledáte kvalitní a zkušenou firmu pro značení, opravu, hloubkové čištění nebo instalaci průmyslových podlah, JAclean.cz je pro vás tou správnou volbou. Její polyuretanové stěrky se navíc řadí mezi jedny z nejkvalitnějších, díky čemuž jsou vysoce odolné a hodí se i do velmi namáhaných prostor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *