Zdravotní obuv nemusí být módním faux pas – sehnat lze i ty, které splňují nejvyšší nároky na estetiku

Móda a styl Zdraví a životní styl

O výhodách zdravotní obuvi asi není třeba dlouze diskutovat. Ocení ji všichni, kdo dlouho stojí na nohou a jednoduše si nemohou odpočinout například při sezení na stolem nebo při delších obědových pauzách. Mnoho z nás se však stydí přiznat, že má se svými chodidly, lýtky či stehny nějaký problém.

A tak místo toho, abychom si koupili kvalitní zdravotní obuv a konečně si tak ulevili, raději celý problém přehlížíme, do práce chodíme v módních kouscích a celý problém tak odsunujeme do pozadí. To však nejde dělat věčně, a navíc je to také zbytečné.

Pohodlí může vypadat dobře

Pokud hledáte perfektní obuv do kanceláře, pak vám už nejspíš padly do oka zdravotní pantofle. Obvykle jde o obyčejné „korkáče“, ne nepodobné modelům, které nosily naše babičky. Ano, jejich zdravotní výhody rozhodně přehlédnout nelze… Ale co to ostatní? Opravdu se musíme v obuvi, jež nám prospívá, cítit tak nepohodlně a nepříjemně, protože zkrátka a dobře nevypadá jako něco, co by si na sebe slušný člověk oblékl?

Přečtěte si také:  Bytový textil - nové trendy

Známý módní návrhář Karl Lagerfeld kdysi dávno odsoudil do módního pekla tepláky a na běžnou ortopedickou obuv by měl nejspíše ten samý názor. Ovšem moderní zdravotní obuv dbá i na kritéria estetičnosti, takže by jeho požadavkům určitě vyhověla. Nejde totiž o obyčejné „páskáče.“

Na své si přijdou milovníci pantoflí i jiných střihů

Pokud sháníte otevřenou nebo jen částečně uzavřenou obuv, nabídne vám zdravotní obuv Praha a její e-shop Leons.cz celou řadu možných provedení. Nechybí elegance kůže s flexibilními neoprénovými vsadkami, ale také nápadité potisky a další šikovné estetické prvky.

K mání jsou ovšem i baleríny nebo nádherně pohodlné „domácí papuče“ s kožešinkou na okraji, které vás navíc i trochu zahřejí. Stačí si vybrat ideální produkt přímo v e-shopu Leons.cz a ulevit svým nohám už od prvního nazutí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *