young, animal, cat

Udržujte vaše žaluzie v perfektním stavu s náhradními díly od Správa oken s.r.o.

Bydlení a domácnost

Žaluzie jsou nezbytným prvkem moderního bydlení, který zajišťuje soukromí a regulaci světla v našich domovech. Časem však mohou nastat situace, kdy je třeba žaluzie opravit či vyměnit jejich součástky. Správa oken s.r.o. nabízí široký sortiment náhradních dílů a příslušenství pro žaluzie do oken, které vám umožní udržet vaše žaluzie v nejlepším možném stavu.

Proč si vybrat náhradní díly od Správa oken s.r.o.

Vybrat si náhradní díly od společnosti Správa oken přináší řadu výhod. Mají dlouholeté zkušenosti se servisem oken, což je zárukou kvality a odbornosti. Poskytují komplexní servis a poradenství, takže pokud si nebudete jisti s výběrem náhradních dílů nebo potřebujete servis, můžete se na odborníky obrátit telefonicky nebo e-mailem.

Pokud se rozhodnete pro nákup u Správa oken, můžete využít výhodné akce, jako je aktuálně možnost doručení zdarma se společnosti Zásilkovna pro nákupy nad 700 Kč pro balíky do 5 kg. K dispozici je také osobní odběr na prodejně v Praze 6, což umožňuje rychlé a pohodlné nakupování.

Rozsáhlý výběr náhradních dílů

Správa oken s.r.o. nabízí široký sortiment náhradních dílů pro žaluzie, které jsou ihned skladem. Mezi nejpopulárnější díly patří:

  • vedení řetízku (levé/pravé), které zajišťuje správnou funkci ovládání,
  • krytky horního profilu, které chrání mechanizmus žaluzií a dodávají estetický vzhled,
  • silonové struny a těsnění do oken zajišťující hladký pohyb lamel a zabraňují nežádoucím průvanům,
  • ovládací řetízky a textilní pásky pro snadné ovládání.
Přečtěte si také:  4 tipy na dekorace a doplňky, které si můžete vyrobit sami doma

Servis a seřízení oken

Kromě náhradních dílů poskytují také kompletní servisní služby, včetně seřízení oken a okenního těsnění, aby vaše okna fungovala bezchybně a efektivně. Ať už potřebujete vyměnit žaluzie nebo opravit stávající, technici jsou připraveni vám poskytnout rychlý a kvalitní servis.

Objednání náhradních dílů je jednoduché. Stačí navštívit webové stránky a vybrat si z široké nabídky dílů pro žaluzie. Pokud potřebujete pomoci s výběrem nebo máte dotazy ohledně seřízení oken, neváhejte je kontaktovat na telefonním čísle nebo e-mailem.

Správa oken s.r.o. je vaším spolehlivým partnerem pro nákup náhradních dílů pro žaluzie a servis oken. Využijte aktuální akční nabídku a udržte vaše žaluzie v perfektním stavu s kvalitními díly a odborným servisem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *