Na podzim je ideální stavět plot

Bydlení a domácnost

Podzim nám už nastal v plné síle, to však neznamená, že bychom museli být zalezlí jen doma. Naopak na podzim můžeme dokončit, co jsme nestihli přes léto i venku. Třeba postavit kolem domu plot. Stavba plotu ve skutečnosti nemusí být tak zdlouhavá ani náročná, jak to možná na první pohled vypadá. Záleží na tom, jaký typ si vyberete a kdo se postará o montáž plotu. K jakému druhu oplocení se přikláníte? Máte už vybráno? Pokud dáváte přednost plotu pevnému, odolnému, který něco vydrží, potom se určitě podívejte na betonové ploty.

Betonový plot je velmi oblíbený u všech, kterým jde o praktickou stránku plotu. Chcete-li mít doma a na zahradě soukromí a pocit bezpečí, je pro vás betonový plot to pravé. Jeho velkou výhodou je dlouhá životnost a také bezúdržbovost. Nemusíte tedy vůbec plot nijak opečovávat a on vám vydrží sloužit několik desítek let. Nebojte se vzhledu betonového plotu, jde o plný masivnější plot vyrobený z vysoce kvalitního betonu stálého složení. Na výběr máte několik dekorů, velmi oblíbený je štípaný kámen, cihličky a ti, kterým nevadí v plotu průhledy, si mohou vybrat novinku – lamelový plot. Jedná se o betonový plot složený z lamel a průzorů, které plot opticky odlehčí.

Přečtěte si také:  Kotle na tuhá paliva: Jaké jsou jejich výhody a nevýhody?

Betonové ploty jsou značně variabilní, můžete vybírat nejen dekor, ale také barvu, výšku a tvar zakončení oplocení. Nedovedete si přesně představit, jak bude plot vypadat kolem vašeho domu a zda by se lépe hodil štípaný kámen, nebo cihlička? Máte dvě možnosti, můžete vyzkoušet on-line vizualizaci. V konfigurátoru nastavíte parametry plotu a necháte si jej vykreslit kolem vzorového domu. Zde můžete vyzkoušet více různých variant a snáze si pak vyberete tu vaši. Druhou možností je návštěva vzorkové prodejny, kterou najdete v Tupadlech u Čáslavi. Zde si můžete prohlédnout betonové ploty na vlastní oči, zeptat se na to, co vás zajímá, a potom se v klidu rozhodnout, zda dáte betonovému plotu šanci i vy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *