LED baterka je doplňkem nejen na cesty

Obchody a eshopy

Osvětlení potřebujeme mít k dispozici každý den, ať už je to kvůli práci nebo také během našich volnočasových aktivit. S dobrou svítilnou se neztratíme nejen v přírodě, ale i na chatě nebo kdekoliv jinde. Pokud vypadne elektřina, máme po ruce kvalitního pomocníka, na nějž se můžete během pár vteřin obrátit. Je to lehký, skladný a víceúčelový doplněk, jenž se hodí i do turistických batohů, ale snadno se schová i v malé kapse u bundy. Jdete do dřevníku pro další zásobu paliva od krbu? Nebo se chystáte jít na houby a večer se brzy stmívá?

Zvolte si pohodlně režim svícení

Je jich k dispozici hned několik a jsou vám plně k dispozici, stačí si jen vybrat. O čem je přesně řeč? Jsou to režimy svícení, které LED baterka má. Je jich k dispozici hned několik, pokud přepnete na nejvyšší, dostanete dosvit do velké dálky a spoustu lumenů, nejnižší světelný režim potom znamená velmi dlouhou výdrž na jedno nabití. Záleží na momentální prioritě, protože život přináší různé situace a nelze si z nich dopředu vybírat. Dílna pro kutily, kde je třeba dodatečné osvětlení nebo procházka do lesa na houby, při které se už pomalu stmívá? I v takových chvílích pomůže dobré osvětlení.

Přečtěte si také:  Samsung vs iPhone: Jaký je v nich rozdíl a jaká alternativa je výhodnější?

Pohodlné držení v každé ruce

Díky jejímu tvarování si ji může vzít na procházku kdokoliv, komfortní úchop je totiž zaručen. Může být v batohu nebo za opaskem, posvítí na předměty vzdálené desítky metrů od vás, je to zkrátka a dobře pomocník do nepohody. Příjemným bonusem navíc je vysoká kapacita baterie, která umožní dlouhé svícení i na nejvyšší stupeň. Lesní cesta bude brzy mnohem přehlednější, svítilna je také voděodolná, takže ji vůbec nepřekvapí ani nějaké rozmary počasí. Může vás věrně provázet i do deště nebo mlhy, vadit jí nebudou ani chladné měsíce. Více informací najdete na cel-tec.cz!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *