Soap Sink Hands Hygiene Bathroom

Designové koupelnové doplňky dodají vaší koupelně jiskru!

Bydlení a domácnost

Vhodné zvolené koupelnové doplňky zkrášlí interiér celé koupelny! Vsadíte na klasiku nebo hledáte originální designovky? Je to jen na vás!

Žádná koupelna není kompletní bez koupelnových doplňků. Tyto praktické „vychytávky“ nedoplňují pouze vzhled interiéru, ale dodávají celé koupelně i funkčnost. Vytváří skladovací prostory, které se vždy hodí, pomáhají udržet pořádek a v neposlední řadě umocňují pohodlí všem uživatelům koupelny. Jak to zařídit, aby koupelna znamenala jen příjemný relax, a ne nervy ze špatně zvolených koupelnových doplňků?

Koupelnové doplňky mohou být nadčasové stálice i hravé designovky

Poličky, věšáčky na ručníky a župany, dávkovače mýdla, madla, zrcadla a mnohé další, to jsou ony neopomenutelné doplňky, bez kterých se žádná koupelna neobejde. Nebojte se ale, že by to byla nějaká povinná nuda! Koupelnové doplňky mohou být hravé a vzhledově atraktivní vyladěné „designovky“. Právě u nich, možná ještě více než u čehokoliv jiného, je nutné, aby splynuly s celým zařízením interiéru. Doplňky naši koupelnu doplňují – přičemž právě slovo „doplňují“ je v tomto případě zásadní. Mohou se stát drobným třpytivým šperkem, které dotvoří vzhled koupelny, nesmí se ale svým stylem lišit.

Towel White Cleaning Hygiene
Designové koupelnové doplňky dodají vaší koupelně jiskru!

Vsaďte na produktové řady jednoho výrobce

Pokud si zařizujete celou koupelnu a vybíráte mezi výrobci koupelnových armatur, podívejte se rovnou i na koupelnové doplňky, které daný výrobce nabízí. Neuděláte chybu! Máte tak možnost sladit koupelnové doplňky a vodovodní baterie, co se týče jejich tvaru, designu, ale i co se týče jejich povrchu! Výrobce mnohdy nabízí celé produktové řady, sladěné série, které vám usnadní práci při zařizování!

Přečtěte si také:  Spořit se dá i bez snížení komfortu

Sázka na kvalitu se vždy vyplatí

Vždy, i když toužíte po neotřelém designu, se vyplatí vsadit na kvalitu, která s moderním designem neodmyslitelně souvisí. Moderní doplňky z pochromované mosazi nebo broušené nerezové oceli vás nezklamou. „Vedle nešlápnete“ ani s doplňky nadčasových tvarů. I mezi koupelnovými doplňky lze najít skutečně originální kousky!

Retro koupelnové doplňky zkrášlí vaši chalupu

Zajímavými prvky celé koupelny, která jako by nám otevírala dveře do doby dávno minulé, jsou retro doplňky. Ať už jsou to jejich lehce starodávně vypadající tvary, či mosazný povrch, vždy se stanou perlou nostalgického interiéru. Slaďte i tyto designovky s vodovodními bateriemi. Retro koupelnové doplňky udělají parádu v každém romanticky zařízeném penzionu, hotelu, chatě, chalupě či rustikálně vybavené usedlosti. Mohou být ale i originálním doplňkem zcela moderního interiéru, kde budou působit naprosto jedinečně – troufnete si na to?

Koupelnové doplňky není radno podceňovat. I na detailech totiž záleží! Nejsou ničím, co bychom mohli měnit každý den. Obvykle je na koupelnový obklad, pokud jde o nástěnné doplňky, lepíme či vrtáme. Vyplatí se proto jejich výběr nepodcenit a na nic nepospíchat! Správně zvolené mohou celý koupelnový interiér povznést o úroveň výš a dodat mu potřebnou jiskru!

Architecture Lighting Color
fietzfotos / Pixabay

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *