Ubytování Lipno – české moře stále láká

Cestování a dovolená

Lipno každoročně přitahuje návštěvníky díky přírodním krásám, celé řadě historických památek i ideální polohou v jižních Čechách na Šumavě poblíž hranic s Rakouskem. Jedním ze středisek rekreace u Lipna je městečko Frymburk, v kterém se soustřeďují služby cestovního ruchu, jako je ubytování a pohostinství. K předním podnikům ve Frymburku, poskytujícím kvalitní ubytování na Lipně, patří rodinný wellness hotel Maxant s dvacetiletou tradicí.

Hotel Lipno – to je hotel Maxant

Hotel Maxant ve Frymburku poskytuje prvotřídní ubytování ve 24 pokojích o celkové kapacitě 61 lůžek. Hosté hotelu Maxant na Lipně mohou vybírat mezi jednolůžkovými, dvou či třílůžkovými pokoji. Pro rodiny s dětmi je vhodné rodinné apartmá, které disponuje dvěma ložnicemi. Některé pokoje poskytují překrásný výhled na Lipno nebo mají zimní zahradu.

Ubytování Lipno - české moře stále láká
Ubytování Lipno – české moře stále láká

Maxant, hotel Lipno nabízí pokoje, které zahrnují vlastní koupelnu se sprchou a WC, televizi se satelitním příjmem, trezor, telefon s přímou volbou, vysoušeč vlasů aj. Samozřejmostí je i WI-FI připojení k internetu, které je zdarma. Hojně využívanou službou hotelu Maxant je wellness. Návštěvníci mají možnost zasportovati si v hotelovém bazénu, využít finskou saunou, infrasaunu a parní saunu. Pro relaxaci a uvolnění slouží whirpool či masáže a zábaly.

Přečtěte si také:  Dovolená v Rakousku: 5 míst, které byste měli určitě navštívit

Pohostinství na Lipně – kvalitní ubytování i chutná strava

Na své si ve Frymburku přijdou jak ctitelé tradiční české kuchyně, tak vyznavači zdravého životního stylu a vegetariáni. Hosté mohou při svých pobytech využít snídaně formou švédských stolů, polopenzi, nebo i plnou penzi.

Dovolená v jižních Čechách letí a Lipno na Šumavě je pro ni to pravé místo. Až se budete rozhlížet po ubytování na Lipně, zkuste se podívat na nabídku hotelu Maxant ve Frymburku. Určitě si vyberete a prožijete na Lipně příjemnou dovolenou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *