Dreamcatcher Handmade Garden  - thefragrantgarden / Pixabay

4 tipy na dekorace a doplňky, které si můžete vyrobit sami doma

Bydlení a domácnost Hobby a volný čas

Pokud jste rádi kreativní a chcete své bydlení ozvláštnit něčím originálním, není na co čekat. Máme pro vás hned 4 tipy na dekorace a doplňky, které vám bude závidět každá návštěva.

Vlastní povlečení

Jestli chcete své bydlení trochu více zosobnit, zkuste si vytvořit vlastní povlečení. Jeho výroba vás nebude stát moc času ani práce. Stačí, když vyberete látku, ze které chcete mít povlečení ušité a můžete začít s šitím.

Originální patchwork

V posledních letech je velmi populární takzvaný patchwork, který funguje nejen jako skvělý pomocník pro odreagování, ale je i velmi pěkný na pohled. Sami doma si tak můžete vytvořit vlastní originální kousky, kterými vyzdobíte svůj dům či byt. Jejich tvorba je navíc velmi jednoduchá a spočívá pouze v sešívání různé látky a metráže k sobě.

Pletené dekorace

Pokud jste fanoušky pletení, můžete si své bydlení zkrášlit všelijakými pletenými dekoracemi. Kromě dek a polštářků se totiž můžete pustit i do různých obalů, pod tácků nebo zvířátek, která ocení nejen děti. Jediné, co k tomu budete potřebovat je kvalitní příze a pletací jehlice.

Přečtěte si také:  Spořit se dá i bez snížení komfortu

Lapač snů

Lapače snů si vyráběli již staří indiáni, kteří se tímto způsobem snažili k sobě přilákat své nejtajnější sny. O to se můžete pokusit i vy, a to svým vlastním lapačem snů. K jeho výrobě budete potřebovat pouze různě barevné bavlnky a stužky, které můžete nakoupit v nejbližší galanterii.

Kde nakoupíte kreativní potřeby?

Každý milovník kreativní tvorby se na začátku setká s problémem, že neví, kde může potřeby, které hledá nakoupit. Naštěstí už na internetu najdete e-shopy, které se snaží svým zákazníkům nabídnout širokou škálu kreativních potřeb. Jedním z nich je i Mikaton.cz, kde najdete prakticky všechno, co potřebujete pro výrobu dekorace či doplňků. Ve fantazii se meze nekladou, a proto zde můžete vybírat z různých druhů materiálů a motivů.

Macrame Craft Hand Rope Decoration  - Paguiloumathi / Pixabay
4 tipy na dekorace a doplňky, které si můžete vyrobit sami doma

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *