man, smoke, beer

Už jste vyzkoušeli jednorázové elektronické cigarety? Mají mnoho výhod

Zdraví a životní styl

Elektronické cigarety se staly v posledních letech velmi populárními. A to především proto, že nabízejí oproti tradičním cigaretám celou řadu výhod.

Na prvním místě je rozhodně potřeba zmínit, že jednorázové e-cigarety jsou ideálními produktem pro všechny kuřáky, kteří nechtějí trávit čas doplňováním e-liquidu, montáží žhavících spirálek a nabíjením baterií. ELF BAR 600 je připraven k okamžitému použití a vy se tedy nemusíte o nic starat. Jednoduše si vezmete e-cigaretu z hygienického obalu a můžete okamžitě začít vapovat.

Náhrada za dvě krabičky cigaret

Oblíbená jednorázová elektronická cigareta ELF BAR 600 je vybavena vestavěnou baterií s kapacitou 550mAh a už naplněna e-liquidem. Na rozdíl od jiných e-cigaret není tedy možné její útroby doplňovat – to však vůbec nevadí. K dispozici je totiž celá řada příchutí, ze kterých si můžete vybírat. A díky výkonné baterii je možné z e-cigarety potáhnout více než 600krát, což je srovnatelné s dvěma krabičkami klasických cigaret.

Přečtěte si také:  Jak zajistit, aby jednorázové elektronické cigarety vydržely déle?

Navíc také ELF BAR 600 obsahuje pouze 2% nikotinu, což znamená, že je vhodná pro ty, kteří trpí závislostí. Nicméně, pro ty, kteří se chtějí této lehké droze vyhnout úplně, existují i beznikotinové varianty e-cigaret.

Proč si pořídit jednorázovky

Jednou z největších výhod jednorázových e-cigaret je to, že jsou velmi pohodlné a snadno přenosné. Nemusíte si tedy dělat starosti s nabíjením baterie nebo s doplňováním e-liquidu. Stačí si je jen vzít s sebou a jednoduše vapovat kdykoliv a kdekoliv.

ELF BAR 600 je zkrátka dobře pohodlná, snadno použitelná a nabízí mnoho různých příchutí. Pokud tedy nechcete trávit čas doplňováním e-liquidu, montáží žhavících spirálek a nabíjením baterií, vyzkoušejte tyhle inovativní jednorázové e-cigarety. Oficiální Elfbar prodej naleznete na stránkách Elfbars.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *