bud, cannabis, close up

Květy HHC: 5 výhod, které nabízí jejich užívání

Zdraví a životní styl

HHC květy jsou novým trendem zejména mezi mladší generací a uživateli marihuany. Tyto květy jsou zvláštní tím, že obsahují vysoce koncentrované množství kanabinoidu HHC, což je přírodní sloučenina s podobnými účinky jako THC, ale s nižší psychoaktivitou. Podívejte se s námi hned na 5 výhod, jež nabízí užívání HHC květů.

Uklidnění a relaxace

HHC květy mají silné sedativní a relaxační účinky, jež pomáhají zmírnit úzkost a stres. Jejích užívání je tak ideální pro osoby, které trpí nespavostí nebo jinými poruchami spánku.

Analgetické účinky

Podle některých studií disponují květy HHC silnými analgetickými účinky, čímž pomáhají zmírnit bolest. Vhodné jsou tak zejména pro osoby, které trpí chronickými bolestmi nebo lečí různá zranění.

Zlepšení nálady

HHC květy mohou pomoci zlepšit náladu a bojovat proti depresi. Podle tvrzení některých odborníků mají pozitivní účinky na lidský mozek, což způsobuje uvolňování hormonů štěstí, včetně serotoninu.

Zlepšení kognitivních funkcí

Užívání HHC květů může zlepšit kognitivní funkce uživatele, a to především koncentraci a paměť. Oblíbené jsou tak například i mezi studenty.

Přečtěte si také:  Přírodní produkty a jejich účinky – s čím vším vám mohou pomoci?

Snížení zánětu

HHC květy mají také protizánětlivé účinky, díky čemuž dokážou bojovat s celou řadou zdravotních problémů, s nimiž je spojený zánět, jako je například artritida nebo Crohnova choroba.

Pokud hledáte HHC květy prodej, existuje mnoho internetových obchodů, které nabízejí širokou škálu květů. Každopádně je třeba počítat s tím, že se kvalita HHC květů může lišit, a proto byste měli nakupovat pouze od důvěryhodných prodejců. Jedním z nich je i e-shop Miraclecbd.cz, kde nakoupíte HHC květy levně, aniž by jakkoliv utrpěla jejich kvalita. Dostupné tu jsou i květy s obsahem HHC vyšším než 25 % – cena 1 g květů se pohybuje okolo 200 Kč. Vybírat přitom můžete z různých odrůd, včetně Queen HHC či Lemon Haze.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *