Pečujte o oči i v zimě

Obchody a eshopy Zdraví a životní styl

Myslet si, že oči vyžadují péči jen v létě, kdy jsou drážděny suchým vzduchem z klimatizací a intenzivním sluníčkem, by bylo hodně zcestné. O jeden z nejdůležitějších lidských orgánů je potřeba pečovat i v zimě, kdy je nedostatek přirozeného světla a tělu chybí důležité vitamíny.

Zrak patří mezi základní smysly

Oči jsou to nejcennější, co máme, péči o ně bychom se tedy rozhodně neměli vyhýbat. Pravidelné kontroly u lékaře by měly být samozřejmostí hlavně u těch, kdo už nějaký problém mají. Jenže oči jsou zatěžovány i při běžných činnostech, je tedy potřeba se o ně starat neustále.

V létě náš zrak trpí pod intenzivním sluncem, negativní záření dokážou zmírnit sluneční brýle s kvalitními UV filtry. Sliznici vysušovanou působením klimatizací zase můžeme zvlhčovat speciálními kapkami. Jenže co v zimě?

Zrak patří mezi základní smysly
Zrak patří mezi základní smysly

Co vše má negativní vliv na vaše oči?

Chladnou část roku si užívají všichni ti, kdo milují zimní sporty, možná si ale ani neuvědomují, jaký tlak vyvíjejí na své oči. Přechody z oslňujícího venkovního prostředí rozzářeného čerstvě napadaným sněhem do šera nebo umělého osvětlení v interiérech dokážou pěkně potrápit stejně jako nedostatek odpočinku, spánku a stres.

Přečtěte si také:  Moderní nástroje pro truhláře: Objevte výhody ruční kotoučové pily

Negativní vliv na oči má ale i strava postrádající v zimě hlavně důležité minerály a vitamíny, které po zbytek roku získáváme z ovoce a zeleniny.

Jak vám pomůže Ocu26?

Možná právě proto, že si odborníci uvědomují, jak důležité je o oči pečovat, vytvořili speciální přípravek Ocu26. Ten očím poskytuje potřebnou výživu, podporuje regeneraci sítnice, funguje jako prevence před očními nemocemi a pomáhá i při syndromu unavených očí.

Doplňky stravy jsou obecně doporučovány ve chvíli, kdy nedokážete tělu poskytnout vše potřebné ze stravy. Třeba by pro vás mohl být oční doplněk stravy zajímavým tipem na dárek. Ocu26 teď můžete objednávat na nutraceutics.cz se speciální slevou.

Pečujte o oči i v zimě
Pečujte o oči i v zimě

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *