Parkování na pražském letišti je snadné a pohodlné

Auto Moto Cestování a dovolená

Slyšeli jste o parkování na letišti v Praze samé špatné historky a bojíte se na letiště dopravit vlastním autem? Zapomeňte na vše, co jste doposud slyšeli o vysokých cenách za parkovné a dalších negativních věcech o pražském letišti. Je totiž načase uvést věci na pravou míru – parkování na letišti Václava Havla je totiž pohodlné, snadné a cenově dostupné.

Prostorný parkovací dům přímo na letišti v Praze

Je pro vás parkování v parkovacích domech noční můrou? Nemusí. V případě parkování na letišti v Praze vás totiž čeká opravdu snadná jízda po parkovacím domě, který je prostorný a vhodný také pro vozy SUV a ostatní velké automobily.

Ceník parkovného vás mile překvapí

Kromě prostoru, jenž parkovací dům nabízí, budete mile překvapeni také příznivými cenami parkovného. Rozhodně se nejedná o žádné astronomické částky, které vám vytřou zrak. I kdybyste odjeli na měsíční dovolenou, za 31 dní parkování na letišti Václava Havla zaplatíte 2 600 Kč. Když vezmeme v potaz to, že vaše auto bude pod neustálým dozorem a v bezpečí, jedná se opravdu o velmi příjemnou částku.

Přečtěte si také:  Kde všude platí povinné ručení sjednané v ČR?

Bezkontaktní předání i vyzvednutí vozu

Z důvodu světové pandemie covidu-19 bylo provedeno několik změn týkajících se předání a vyzvednutí vozu. Vše teď probíhá bezkontaktně a zcela bezpečně. Pro zákazníka má bezkontaktní předání i vyzvednutí vozu výhodu v tom, že se nemusí bát toho, že by v zázemí parkoviště nebyl pracovník, který by jim klíče od automobilu vrátil v případě časného či naopak pozdního příletu.

Vyzkoušejte si parkování na letišti v Praze na vlastní kůži a zjistíte, že se nejedná o noční můru, nýbrž o příjemný, pohodlný a cenově dostupný zážitek. Kromě toho, že během vašeho zahraničního pobytu bude vaše auto v bezpečí, užijete si komfortu při cestě na letiště i z něj.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *