nature, mountain, south moravia

Hledáte ideální prostory pro vaši svatbu? Užijte si svůj jedinečný den v zázemí rodinného vinařství

Cestování a dovolená

Vinařský dvůr na faře na jižní Moravě nabízí ideální prostory pro vaši svatbu, díky čemuž budete mít jedinečné zážitky, na něž budete vzpomínat do konce svého života. Samotné rodinné vinařství nabízí krásné prostředí obklopené vinicemi a také špičkové gastronomické služby. Počítat přitom můžete i s profesionálním personálem, který se postará o pohodlí nejen vás, ale i vašich hostů.

Ideální prostředí s jedinečnou atmosférou

Pokud chcete mít neobyčejnou svatbu, určitě se neobejdete bez zajímavé lokality, kde budete moci tento jedinečný den strávit. Jestliže vám jsou blízké tradice a víno, určitě vás nadchne Vinařský dvůr na faře na jižní Moravě, který je mimo jiné vhodný i pro pořádání svateb a svatební hostiny.

Daná lokalita je navíc obklopená vinicemi a krásnou přírodou, díky čemuž je romantická atmosféra přítomná na každém kroku. Vaše svatební hosty tedy zaujme nejen krásné prostředí, ale i špičkové gastronomické služby a profesionální personál, jež se postará o to, aby byl váš den plný pohody a radosti – nemusíte se tedy obávat, že byste byli vystaveni zbytečnému stresu spojenému s organizací svatby.

Přečtěte si také:  Dovolená na Floridě - pohádka nejen pro bohaté!

Kompletní a kvalitní služby pro vaši svatbu

Vinařský dvůr na faře má s pořádáním svateb bohaté zkušenosti, díky čemuž vám dokáže poskytnout širokou nabídku služeb, s nimiž bude celý den probíhat hladce a bez problémů. Proškolený personál se tak postará o to, aby vašim hostům nic nechybělo – vyzkoušet navíc mohou desítky vín z jižní Moravy, včetně méně známých odrůd.

K dispozici vám přitom budou jak vnitřní, tak i venkovní prostory, kde je možné uspořádat svatbu až pro sto hostů. Zároveň je možné využít i zázemí kostela sv. Bartoloměje, v němž lze uspořádat i necírkevní obřad. Pokud si chcete zachovat jedinečné zážitky, na které nikdy nezapomenete, je pro vás svatba jižní Morava ideální volbou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *