Dovolená na Floridě – pohádka nejen pro bohaté!

Cestování a dovolená

Mimořádně výhodný kurz koruny vůči americkému dolaru a levnější letenky otevírají Čechům toužícím po exotických zážitcích v USA nové a nové destinace. Tou vůbec nejvyhledávanější je v posledních měsících bezesporu Florida.

Do oblasti, která byla ještě nedávno vnímána jako místo pro vyvolené, letos zamíří stovky zážitků chtivých Čechů a nebudou to jen ti, kteří vyrážejí za poznáním nebo bohatým nočním životem. Florida totiž čím dál tím častěji láká také ty, kteří chtějí na březích Atlantiku strávit nezapomenutelnou rodinnou dovolenou se vším, co k ní patří. A když se řekne rodinná dovolená s dětmi na Floridě, musí se dodat také kouzelné slůvko PASEO.

Luxusní a přitom dostupné dovolená

Název tohoto uzavřeného residentního projektu ležícího na jihu Floridy blízko města Fort Myers je totiž synonymem luxusní a přitom dostupné dovolené. Již od 2 340 Kč/osobu je tu k týdennímu pronájmu přepychový dům s 2 ložnicemi, 1 dětským pokojem a 2 koupelnami. K jeho vybavení patří kromě luxusního vybavení také velký vyhřívaný bazén, vířivky a venkovní terasa s grilem pro večerní posezení. S ohledem na místní klima je samozřejmé, že dům je vybaven automatickou regulací teploty a klimatizací, která se i při vysokých venkovních teplotách stará o to, aby uvnitř domu byl příjemný chládek. Luxusní bydlení ale není vše, co PASEO resort nabízí svým návštěvníkům.

Přečtěte si také:  Oslo - město, které si zamilujete

Sportovní a společenské vyžití

K tomu, aby prázdniny na Floridě byly opravdu bezchybné, tu velkou měrou přispívají i široké možnosti sportovního a společenského vyžití. Samozřejmostí je tak nejen soustava vyhřívaných bazénů, tenisové kurty, posilovna a basketbalové hřiště, ale také kino, restaurace nebo kulečníkový sál. To vše v prvotřídní kvalitě, pár minut od samotného domu a s česky mluvícím asistentem, který se v případě potřeby postará o vše potřebné.

Bez koupání a krásných pláží by to nebyla dovolená

A co by to bylo za prázdniny na Floridě bez bílých písečných pláží, průzračně čistého moře a povyražení, které k nim patří! Ať už tu člověk sedne na vodní skútr, do motorového člunu nebo vyrazí na širé moře na jachtě, čekají ho samé nezapomenutelné zážitky. A kdyby toho snad nebylo dost, je tu ještě jedno překvapení, které ocení zvláště děti – ano, světově proslulý Disneyland v nedalekém Orlandu. Dovolená na Floridě, to je prostě splněný sen.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *