Cleaning Service Cleaner Hand  - mohamed_hassan / Pixabay

Zbavte se domácích prací díky šikovné pomocnici

Bydlení a domácnost Firmy a služby

Vytírání, luxování, otírání poliček, žehlení – to všechno vám dokáže z časového harmonogramu odkrojit pořádnou porci. Není pak divu, že skoro nic nestíháte a původně odpočinkový víkend se mění na galeje.

Ale nemusí tomu tak být. Stačí pozvat domů šikovnou paní na úklid a na jakékoliv další starosti zapomenout. Není třeba se bát vysoké ceny. Jen je nutné z celého řetězce vynechat jeden prvek – agenturu.

Chtějte profesionálku, která se vám maximálně přizpůsobí

Více než 1 800  – ano, mezi tolika kandidátkami si můžete vybírat na portálu Vyluxuj.cz. Nezáleží na tom, jak náročný úkol jim svěříte. Splní ho bez chybičky, aniž byste se vy museli jakkoli angažovat.

Nezáleží na tom, zda hledáte úklid Brno, nebo se poohlížíte spíše po jiných městech. Stačí si vybrat konkrétní paní podle jejího profilu či referencí spokojených zákazníků. Rozhodovacím kritériem samozřejmě může být i cena. U každého inzerátu tak okamžitě vidíte, jaká je požadovaná odměna za hodinu.

Základem je samozřejmě výběr ve vaší lokalitě. A nemusíte poptávat jen služby, týkající se vašeho domu či bytu. Pokud totiž zamíříte i do vedlejší sekce, najdete tu zahradníky, kteří si poradí se vším, co bude třeba.

Přečtěte si také:  Praktické rady pro ty z vás, kteří se chystají nakupit dřevěný nábytek

Proč právě Vyluxuj.cz?

Abyste mohli poptat ten správný úklid domácnosti či péči o zahradu, je nejdříve nutné se na portálu zaregistrovat. Poté uhradíte menší měsíční poplatek. Jde spíše o symbolickou částku, jež se s běžnou platbou agenturám rozhodně nedá srovnat.

A poté už jen zadáváte poptávky. Jejich limit je v rámci zaplaceného členství neomezený. Je tedy jen  na vás, jak dlouho si budete ty správné profesionály vybírat. Píšete si přímo s nimi a o jejich služby samozřejmě nepřidejte ani poté, co vám placené členství vyprší. To tak obnovujete pouze v případě, že se rozhodnete na stránkách vyhledat další profesionálku nebo profesionála. Vše se tak odehrává zcela ve vaší režii a bez jakékoli námahy.

Cleaning Service Character Woman  - tagechos / Pixabay
Zbavte se domácích prací díky šikovné pomocnici

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *