People Woman Male Sweethearts  - zibik / Pixabay

Zatočte se stresem  v ložnici, negativně se podepisuje na vaší erekci

Zdraví a životní styl

Čas od času se může stát, že se pevná erekce zkrátka nedostaví. Ovšem jde-li o přetrvávající problém, rozhodně se vyplatí hledat příčiny. A jednou z těch nejčastějších je právě stres.

I když se to nezdá, naše psychické zdraví se na schopnosti dosažení pevné a dlouhotrvající erekce podepisuje více, než bychom byli ochotni připustit. A problémy se v tomto ohledu nabízejí hned dva.

Když je tělo v křeči, má tendenci vyvrcholit rychleji

Ten první je otázkou výdrže. Také se snažíte uspokojit partnerku, ale přitom cílové mety dosahujete mnohem dříve než ona? Pak se pokuste trochu zpomalit – ale určitě ne na úkor krásného prožitku ze sexu. Zapomeňte na nechutné představy. Mnohem účinnější bude, když s drážděním zkrátka na chvíli přestanete – a místo toho se budete ženě chvíli věnovat jazykem nebo rukou.

Další možnost představuje odvrácení pozornosti. Upněte ji na detaily, které vás během sexu provázejí. Můžete se třeba soustředit na to, jak ladně se pohupují ženiny boky nebo jak sexy vypadají její ústa, když se blíží k vyvrcholení. Možností je hodně a vám to pomůže se na chvíli odpoutat od vašich vlastních „problémů.“

Přečtěte si také:  Přírodní produkty a jejich účinky – s čím vším vám mohou pomoci?

Dlouhotrvající stres brání erekci i jinak

Co je to vlastně stres? Je to reakce našeho těla na možné budoucí podněty. Udržuje nás stále připravené se rozběhnout – utéct z místa problémů. Naše svaly jsou stažené a očekávají „finální pokyn.“ A jak se to všechno týká erekce? Hladké svaly totiž obklopují i topořivá tělíska, která se díky tomu nedokáží dostatečně roztáhnout a plnit krví. A to je jednoznačně špatně.

Jak si pomoci k dlouhotrvající a pevné erekci

Sildenafil, což je účinná látka Viagry, případně přípravku Kamagra a dalších generik, se o vše zmíněné skvěle postará. Navíc podporuje vyplavování oxidu dusného do krve. A právě tento plyn je pro dlouhou výdrž nezbytný. Tento lékařský pomocník tak s nedostatky během sexu rázně zatočí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *