Subaru OUTBACK spolehlivý kombík s pohonem 4×4 – co dalšího dokáže nabídnout?

Auto Moto

Subaru přišlo v letošním roce s novým modelem, a to Subaru OUTBACK, s nímž se snaží zaujmout nejen rodiny s dětmi, ale i ty, jež hledají vůz do lehce náročného terénu. Pohodlný kombík si sice neprošel nějak zvlášť velkou proměnou, ale za to nabízí větší výkon a poměrně zajímavý design. Pokud se tedy také řadíte mezi fanoušky této legendární značky, určitě vás nové Subaru OUTBACK nezklame.

Ideální parťák do města i na výlety

Jako každý rok přišlo i letos Subaru s novým modelem, s nímž cílí zejména na rodiny s dětmi, ale i milovníky robustnějších vozů. Oproti minulým letům se zaměřil zejména na to, aby nové Subaru Outback vyhovovalo řidičům i z hlediska výkonu. Vůz je tak opatřený pohonem všech čtyř kol a výkonem okolo 170 koní, což je oproti starším modelům více, ale stále je zde prostor pro zlepšení. Každopádně se ale stále jedná o vůz, který vám bude skvělým parťákem nejen ve městě, ale i na výletech – hodí se tak například na hory, ale i do lehce náročnějšího terénu.

Přečtěte si také:  Bazar s nákladní a stavební technikou FPV technika s.r.o.

Jedinečný design a lepší vybavení interiéru

Subaru si od minulých let po stránce designu neprošlo nějak extrémní změnou a nabízí pouze lehce ostřejší rysy a výběr z více barevných provedení. Oproti běžným kombíkům je však robustnější, díky čemuž potěší zejména milovníky SUV. Větší proměnu nabízí interiér, který působí mnohem moderněji a komfortněji.

Tentokrát přibyla velká dotyková obrazovka, jenž působí už na první pohled luxusně. Kromě toho má však i svoji praktickou stránku, jelikož ovládání pomocí větších ikon je mnohem pohodlnější. Samozřejmostí je jako vždy kvalitní Subaru servis v rámci autorizovaných servisů, kam spadá například Subra Hostivař, který má s touto značkou více než 24 let zkušeností.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *