digger, excavator, engine

Přesun průmyslových strojů bez komplikací – jak na to?

Firmy a služby

Přesun strojního zařízení představuje pro mnoho podniků jediné řešení, jak zefektivnit výrobu nebo expandovat své podnikání. Ve skutečnosti se však jedná o jeden z nejnáročnějších procesů, který vyžaduje spoustu zkušeností, odborné znalosti a také pečlivé plánování. Z hlediska financí se tak často jeví jako mnohem lepší alternativa pronájem profesionální a zkušené firmy, která se o vše postará za vás.

Plánování přesunu průmyslových strojů by mělo být podrobné

Téměř žádná firma se během svého působení nevyhne přesunu těžkých průmyslových strojů, u nichž je přeprava opravdu náročná. Úplně prvním krokem je zvážení veškerých faktorů, které mohou ovlivnit úspěšný přesun – spadá sem například velikost a hmotnost stroje, omezení při přepravě po silnici nebo mostech nebo dostupnost vhodného prostředku pro transport.

Pro rychlý a efektivní přesun strojního zařízení je také nutné zajistit, aby stroj byl odborně demontován a připraven pro bezpečnou přepravu. Pokud se strojem pracujete již delší dobu, nebo znáte jeho konstrukci, můžete se o demontáž postarat i sami. Každopádně je vždy lepší obrátit se na firmu, jež vám buď stroj dodala, nebo se opravou takových strojů zabývá. Stejné služby přitom bude třeba zajistit i na místě určení, kde bude nutné stroj opět namontovat.

Přečtěte si také:  Problémy s autoklíčem lze jednoduše vyřešit v autoservisu – jaké možnosti nabízí nové technologie?

Úsporu času i peněz vám zajistí profesionální firma

Pokud se rozhodnete přesun průmyslových strojů svěřit do rukou odborníků, můžete ve výsledku ušetřit spoustu času a peněz. Zkušené profesionální firmy zvládají přesun strojů v rekordním čase, a ještě vám zajistí bezpečnost celé přepravy. Jedním z předních přepravců je například firma AIS EURELO, která vám už na samotném začátku přiřadí vašeho vlastního projektového manažera. Ten celý proces pečlivě naplánuje a seznámí vás s postupem. Samozřejmostí jsou kompletní služby, kdy se postarají o profesionální demontování stroje, jeho nakládku, přesun, vykládku a následnou montáž.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *