employee, learning, development

Práce na počítači: 5 programů, s nimiž ušetříte čas a zvýšíte výkon vašeho počítače

Obchody a eshopy Počítače a Internet

V dnešním rychle se rozvíjejícím světě je práce na počítači neodmyslitelnou součástí našich životů. Bez ohledu na to, zda jste student, zaměstnanec nebo podnikatel, efektivní využívání času a zajištění optimálního výkonu vašeho počítače je klíčové pro úspěšné dokončení vašich úkolů. Proto jsme pro vás sepsali seznam 5 programů, jež stojí za vyzkoušení.

AVG TuneUp

AVG TuneUp je komplexní nástroj pro optimalizaci výkonu počítače. S jeho pomocí můžete vyčistit a zrychlit svůj počítač, odstranit nepotřebné soubory a chyby registru nebo dokonce optimalizovat internetové připojení. AVG TuneUp vám také umožní spravovat spouštění programů při zapnutí zařízení a odstranit zbytečné položky, které zpomalují načítání operačního systému.

CCleaner

CCleaner je populární program pro čištění a optimalizaci systému. Pomocí tohoto nástroje můžete odstranit dočasné soubory, nepotřebné cookies, historii prohlížení a další zbytečné soubory, které zbytečně zatěžují váš počítač.

Norton Security 360 Premium

Během práce na počítači či notebooku je důležitá zejména bezpečnost. Norton Security 360 Premium je komplexní bezpečnostní program, jenž kombinuje ochranu proti virům, malwaru, phishingu a dalším hrozbám. Kromě toho program poskytuje také ochranu soukromí a zabezpečení online transakcí.

Přečtěte si také:  Teplákovina už není jen retro symbolem. Ušít si z ní můžete i kvalitní a módní kousky do svého šatníku

Advanced SystemCare

Advanced SystemCare je multifunkční program, který kombinuje čištění systému, optimalizaci výkonu a ochranu před hrozbami. Pokud chcete maximalizovat výkon svého počítače a vyhnout se zbytečným problémům, určitě by neměl chybět ve vaší výbavě.

Microsoft office

Microsoft Office je sada produktů a aplikací vyvinutých společností Microsoft, jenž poskytují uživatelům nástroje pro vytváření, editaci a sdílení dokumentů, prezentací a tabulek. Obsahuje populární programy jako Word, Excel, PowerPoint a Outlook, a také další aplikace, jako je OneNote, Publisher a Access. Sadu programů přitom využijete ve všech oblastech života, včetně firemního prostředí, škol či domácností.

Většinu zmíněných programů pořídíte na e-shopu Prolicence.cz, kde pořídíte licence za zvýhodněnou cenu. Dostupné jsou přitom nejen nejnovější verze, ale i starší alternativy, s nimiž opět ušetříte. V případě jakýchkoliv problémů se můžete obrátit také na uživatelskou podporu, která vám pomůže se správným výběrem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *