telephone, mobile, call

Rozbitý smartphone nepatří do koše – Jaké opravy se finančně vyplatí?

Firmy a služby Obchody a eshopy

Pokud se vám rozbije smartphone, určitě by vaší první reakcí nemělo být jeho vyhození do odpadkového koše. Ve většině případů se vyplatí investovat do jeho opravy, která je zpravidla levnější, něž koupě nového zařízení. Pojďte se s námi podívat, v jakých případech se vyplatí investovat do opravy mobilního telefonu.

Rozbitý displej

Jednou z nejčastějších škod na smartphonu je prasklý nebo rozbitý displej. Přestože může telefon s prasklým displejem vypadat jako beznadějný případ, realita je taková, že je oprava displeje obvykle cenově dostupná. I když náklady na opravu mohou variovat v závislosti na modelu telefonu a závažnosti škody, téměř vždy je levnější než nákup nového zařízení.

Poškození vodou

Pokud váš smartphone utrpěl škodu způsobenou vodou, nemusí to nutně znamenat jeho konec. Přestože oprava může být náročnější a dražší, je stále možné, že se vyplatí. V každém případě se snažte najít autorizovaný či specializovaný servis, jako je například servis Samsung Pardubice, kde vám poradí, zda je oprava výhodná.

Porucha baterie

Pokud se váš smartphone rychle vybíjí nebo se náhle vypne, může to znamenat, že je čas na výměnu baterie. Naštěstí je to nejjednodušší a nejlevnější oprava, s níž si v servisu poradí během pár hodin.

Přečtěte si také:  Zbavte se domácích prací díky šikovné pomocnici

Problémy se softwarem

V některých případech může být problém způsobený chybou softwaru, nikoli hardwaru. Toto může zahrnovat problémy s operačním systémem nebo s konkrétní aplikací. V těchto případech může být řešením softwarová oprava nebo aktualizace, s níž vám opět pomohou v servisu.

Jak jste se mohli přesvědčit, rozbitý smartphone v žádném případě nepatří do koše. Pokud hledáte servis, kde vám s opravou pomůžou, můžete se obrátit na Mirotel. U něj lze opravit jak iPhony, tak i telefony značky Samsung. Navíc u opravy displejů pro iPhony využívá termovakuovou technologii, s níž se cena opravy sníží až o 40 %.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *