Kratom se těší čím dál tím větší oblibě. Jaké výhody vám dokáže tato přírodní látka nabídnout?

Zdraví a životní styl

Pokud budete hledat doplněk stravy, o kterém mluví téměř každý, bude jím nepochybně kratom. O ten se zajímají nejen mladší generace, ale celá široká veřejnost. Postupem času se tak o tomto zázračném stromu rozneslo spousta polopravd, které lidem brání, aby si o něm udělali vlastní obrázek. Právě proto jej někteří považují i za nebezpečnou drogu, což však není pravda. Co je to kratom a jaké výhody vám dokáže nabídnout?

Kratom vás dokáže povzbudit nebo předcházet nemocem

I když někteří lidé považují kratom za nebezpečnou látku, je tomu zcela naopak. Ve skutečnosti se jedná o drcené listy stromu Mitragyna speciosa, který roste zejména v Asii. Oblíbený se stal hlavně proto, že dokáže uživatele povzbudit podobně jako kofein, přičemž většinou má silnější účinky.

Jak tomu ale u rostlin bývá, najdou se i další odrůdy, které mají odlišné účinky – mezi ně se řadí například červený Kratom, který má spíše zklidňující účinky. Tato blahodárná rostlina však působí i jako prevence vůči celé řadě nemocí včetně diabetu.

Přečtěte si také:  Domácí posilovna snadno a rychle! Nic není nemožné

Během užívání kratomu je nutné dbát na jeho množství

Jak již bylo řečeno, během používání kratomu je nutné věnovat pozornost zejména jeho množství, od kterého se odvíjí i účinky. Standardní denní dávka je 5 g, která vám zajistní povzbuzení a předávám i veškeré důležité látky předcházející některým závažným onemocněním. U vyšších dávek můžete počítat spíše se sedativními účinky a může způsobit i závislost – právě proto je důležité kratom užívat zodpovědně.

Důležitá je samozřejmě i prvotřídní kvalita kratomu, kterou vám dokáže nabídnout jen pár tuzemských prodejců. Jedním z nich je i obchod Kratom World, který nabízí nejen zelený Kratom, ale i další odrůdy kratomu. Koupit ho navíc během léta můžete se slevou 15 %, stačí, když použijete slovový kód “VYZKOUSEJME“.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *