Když se smůla lepí na paty!

Firmy a služby Pro muže Pro ženy

Jistě to znáte, „den blbec“ čas od času potká každého z nás. Na co sáhnete, to vám vypadne z ruky, nedaří se a samotné myšlení vás bolí. A aby toho nebylo málo, něco rozbijete, ztratíte, vytopíte byt sousedům anebo zalomíte klíče v zámku. Prostě když se daří, tak se daří a smůla se lepí na paty!

Proč se pojištění odpovědnosti vyplatí?

Abyste byli na tyto dny připraveni a nebáli se vstát z postele, je dobré mít aktivní pojištění odpovědnosti občana. Vztahuje se na odpovědnost pojištěného za škodu způsobenou činností, která je v občanském životě běžná a chrání spolu s pojištěným automaticky i celou jeho rodinu. Pojištění občanské odpovědnosti a tím pádem i svou vlastní ochranu lze sjednat ve 4 variantách dle zvolené pojistné částky, od 3 do 10 milionů korun.

Přečtěte si také:  Hokejové vybavení: 5 věcí, které by neměly chybět ve vaší výbavě

Pojistka proti blbosti

Ne nadarmo se jí říká „pojistka proti blbosti“. Pomůže v každé, byť sebetrapnější nebo sebesložitější situaci. Má celosvětovou platnost, takže jste chráněni i během dovolené či jiného běžného pobytu v zahraničí. Chrání všechny členy společné domácnosti, včetně osvojených dětí či dětí v pěstounské péči.

Pojištění bez spoluúčasti, ani koruna nazbyt

Velkou výhodou je, že se pojištění sjednává vždy bez spoluúčasti, takže prakticky vzato, z peněženky pojištěného nejde při pojistném plnění ani koruna. Vše, do poslední koruny, uhradí ERGO pojišťovna. Smlouva má jednotný limit pojistného plnění na škody na zdraví, na majetku i škody finanční.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *