injection, cannula, vaccination

Kde nakoupit potřebné vybavení pro nemocnice a veterinární kliniky

Služby Zdraví a životní styl

Najít spolehlivého dodavatelé nejrůznějšího vybavení pro ambulance či operační sály není mnohdy právě jednoduché. Proto je třeba se poohlédnout po odbornících.

Společnost Technicare CZ spol. s r.o. sídlící v Ostravě je jedním z předních výrobců, distributorů a servisních poskytovatelů zdravotnické techniky v oblasti operačních sálů, anesteziologie, intenzivní medicíny, pracovního lékařství a radiologie. Od svého založení v roce 2003 se firma specializuje na prodej zdravotnické techniky a špičkových technologií, které pomáhají lékařům a veterinárním pracovníkům poskytovat nejvyšší kvalitu zdravotní péče.

Proč nakupovat u  Technicare CZ

Díky svým inovativním řešením a dlouholetým zkušenostem se společnost Technicare CZ spol. s r.o. stala jedním z nejdůvěryhodnějších partnerů v oblasti zdravotnické techniky v České republice vůbec. Její produkty a služby jsou využívány nejenom lékaři a veterinárními pracovníky v ČR, ale také v zahraničí.

Společnost se v posledních letech zaměřila také na rozšíření svého portfolia a vstoupila na trh s medicínskou technikou pro veterinární lékaře. Díky tomu mohou veterinární kliniky a nemocnice využívat moderní a inovativní technologie, které jsou běžně k dispozici v humánní medicíně.

Přečtěte si také:  Zdravotní masáže mohou být trumfem v péči o vaše zdraví – naučte se, jak je správně vybrat

Vždy něco navíc

Technicare CZ spol. s r.o. se nezaměřuje pouze na výrobu a prodej zdravotnické techniky (například vybavení ambulancí a operačních sálů), ale také poskytuje svým zákazníkům široké spektrum služeb, včetně servisu a údržby. Rozhodně nejde jenom o opravy, ale také o preventivní údržbu a kalibraci zařízení.

Společnost Technicare CZ spol. s r.o. se snaží svým zákazníkům nabídnout ty nejlepší a nejmodernější technologie v oblasti zdravotnické techniky. Patří mezi důvěryhodné společnosti na trhu s dlouholetou tradicí. Ať už tedy hledáte vybavení operačních sálů nebo jinou zdravotnickou techniku, tady si určitě přijdete na své. Více se dozvíte na stránkách Technicare.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *