machine, tubes, blue

Vodovodní potrubí od specialistů – kde si ho vybrat

Firmy a služby

TECAM PCV a.s. je česká společnost, která působí na trhu už od roku 1993. Specializuje se na dodávky materiálů pro vodovody, kanalizace a liniové dopravní stavby vodovodů, kanalizací, dálničních a silničních staveb, odvodnění i dodávky technologických celků pro vodní hospodářství. Je také smluvním partnerem řady vodárenských společností, měst i obcí.

Společnost TECAM PCV a.s. vznikla spojením předchozích úspěšných firem TECAM spol. s.r.o., PCV Alfa s.r.o., TECAM Praha s.r.o. a TECAM Brno s.r.o. v roce 2021. Díky této fúzi se firma stala jedním z hlavních distributorů produktů pro vodovody, vodovodní potrubí, kanalizace, plynovody a liniové dopravní stavby v rámci trhu České Republiky.

Proč si vybrat TECAM PCV

TECAM PCV a.s., dodávající na náš trh vodovodní potrubí a další příslušenství, se pyšní nejen svou bohatou historií, ale i širokým spektrem služeb, které nabízí svým zákazníkům. Hlavními výhodami spolupráce s TECAM PCV a.s. jsou:

  • Dodávky materiálů renomovaných výrobců
  • Nejlepší možný servis
  • Dodržování termínů
  • Odborné poradenství
  • Partnerský vztah s klienty
  • Kompletní certifikovaný sortiment
  • Rychlé dodávky materiálu přímo na stavby
Přečtěte si také:  Profesionální pronájem skladů na té nejvyšší úrovni

KG SYSTÉM – roury a tvarovky z PVC-U

Mezi nejvýznamnější produkty TECAM PCV a.s. patří KG systém z PVC. Jedná se o venkovní vodovodní potrubí (konkrétně kanalizační systém) s rourami a tvarovkami z PVC oranžové barvy ve vnějších průměrech od DN/OD 110 mm do 500 mm. Roury jsou v pevnostních třídách dle účelu použití a jsou určeny pro ležaté vedení odpadních a dešťových vod uložené v zemi. KG potrubí může být použito uvnitř i vně budov ve smíšeném i odděleném provedení a případě potřeby vám s jeho realizací firma ráda pomůže. Zajistí vše potřebné – od nezbytného plánování, až po dodávky materiálu a komponentů. Více se dozvíte na stránkách Tecampcv.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *