porsche, paint, paint shop

Jaké jsou výhody práškového lakování, co všechno je možné opatřit vrstvou práškového laku a kolik to stojí?

Firmy a služby

Aby nám vydržely věci déle jako nové, musíme prodloužit jejich životnost. Existuje více způsobů, jak toho dosáhnout. K nejoblíbenějším patří nátěrové laky a oleje nebo také práškové lakování. Záleží na tom, z jakého materiálu je produkt vyroben a k čemu slouží.

Práškové lakování je jednou z možností, jak ochránit hodnotnou věc. V tomto případě je to sypkým suchým práškem, který se na produkt nanáší. Vše probíhá elektrostaticky a poté se vytvrzuje teplem či ultrafialovým světlem. Lze takto upravit pračky, ledničky, venkovní a interiérový nábytek, průmyslové i automobilové díly. Vzniklá vrstva je odolná vůči poškrábání, oloupání se, rzi a chemikáliím. Pokud vás zajímá cena práškového lakování, čtěte dále.

Prodlužte svým věcem životnost

Díky práškovému lakování prodloužíte užitečným produktům životnost, což se v dnešní době počítá. Zejména spotřebiče a stroje v dílnách procházejí každý den zatěžkávajícími podmínkami. Tato povrchová úprava neboli komaxit zajistí kvalitní film barevnými práškovými barvami. Komaxit značí nanesení práškového laku a jeho vytvrzení při 160 – 200 stupňů Celsia. Nejlepší na tom je, že je tato metoda šetrná k přírodnímu prostředí a práškové lakování cena je dostupné pro všechny.

Přečtěte si také:  3D tiskárny se těší velké oblibě: 6 způsoby, jak je lze využít

Kolik stojí práškové lakování?

Cena práškového lakování není jednotná a závisí na mnoha faktorech. Patří k nim počet kusů, požadovaná barva, počet vrstev, kvalita povrchu věci, velikost i hmotnost dílu, dokonce i jeho tvar. Prášková barva komaxit cena je vždy vyšší, pokud je produkt těžší, větší a požadujete-li ho nalakovat vícekrát. Žádáte-li nanést práškový lak na znečištěný zkorodovaný zamaštěný povrch, nesmíte se divit, že poletí cena nahoru. Pro více informací vyplňte poptávkový formulář a budete mít ve všem jasno.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *