Nabízíte pracovní pozice? Využijte možnost jejich inzerce on-line

Spolehliví zaměstnanci se dnes shánějí opravdu těžko. Měli byste tedy využít každé dostupné možnosti, která se vám nabízí. Máme na mysli zejména internetové prostředí, s nimž řada firem stále ještě neumí efektivně pracovat. A jaká je tedy naše rada?

Portály pro zprostředkování prvního kontaktu s vašimi potenciálními novými zaměstnanci si vybírejte opravdu dobře. Chtějte takové, jež pravidelně aktualizují pracovní inzeráty i pozice a vytvářejí tak přívětivé prostředí k tomu, aby se na ně lidé i firmy rádi vraceli. V tomto ohledu lze doporučit například portály od společnosti 123jobs Media, které si přesně na tomto přístupu zakládají.

Tam, kde se nebude muset uchazeč probírat řadou neplatných inzerátů…

Nic totiž neznechutí člověka tak, jako když stále dokola odepisuje na inzeráty, o nichž se až později dozví, že už dávno neplatí. Díky frustraci pak může přehlédnout i „job svých snů“, bez ohledu na to, jakou jste si s vytvářením textu inzerátu dali práci.

Přečtěte si také:  Zrenovujte si podlahu nebo postavte dřevěnou terasu

Na Abecedaprace.cz, 123jobs.cz nebo Nejlepsibrigady.cz, patřící pod portfolio společnosti 123jobs Media, se však s něčím podobným nesetkáte. Koneckonců, její vedení čerpá zkušenosti s provozováním obdobných projektů například v České republice, Na Slovensku, V Polsku, Německu, Rakousku a Švýcarsku, nebo dokonce ve Velké Británii a USA. A v těchto zemích jsou vysoké standardy kvality spjaté s hledáním práce opravdu neodmyslitelně.

Ušetřete čas sobě i svým budoucím zaměstnancům

Všechny pozice lze pohodlně vkládat (i filtrovat) podle typu preferovaného úvazku, oboru či lokální působnosti. Snadno tak představíte zájemcům o práci to nejdůležitější v jednom jediném kroku, takže se vám následně ozvou jen ti, kteří to se zájmem myslí opravdu vážně. A vyhnete se také odpovídání na množství stále dokola se opakujících dotazů.

A co byste ještě měli vědět? Patříte-li mezi  podnikatele OSVČ, školská, státní a nezisková zařízení, můžete využívat inzerce práce zdarma. Navíc se všechny vaše inzeráty zobrazí i na agregátorech pracovních nabídek Jobsi.cz a Žirafa.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *