Bydlení v Praze má řadu výhod, jde i o dobrou investici

Bydlení a domácnost

Žít tam, kde se neustále něco děje. Nenudit se, být mezi lidmi, vychutnat si život takzvaně plnými doušky. Nejlepší možnosti k tomu nabízí naše metropole, která je na úrovni západoevropských velkoměst. Pracovní uplatnění, občanská vybavenost, dostupnost obchodů a služeb.

Žižkov navíc čeká na velkou přeměnu, v příštích letech dostane novou tvář. A modernější háv se bude doplňovat s jeho slavnou historií. Těšíte se? Potom byste měli být u toho, byty jsou stále v nabídce, jen si vybrat variantu, která se vám bude nejvíce zamlouvat.

Moderní život s odpovídajícím komfortem

Prodej bytů Praha 3 je v plném proudu, zvolit si můžete z garsonek, ale i pětipokojových bytů pro širší rodinný kruh. Jaké jsou vaše plány do budoucna? Prostorný byt 1+kk nebo 4+kk pro rodinu se dvěma dětmi, možnosti jsou naprosto otevřené. Elegantní interiér, ale také lodžie pro chvíle odpoledního odpočinku u kávy.

Garážové stání pro větší pohodlí, strategická poloha bytu, kde jsou v docházkové vzdálenosti supermarkety, restaurace nebo sportoviště, ale také školy pro vaše děti. Blízko je také městská zeleň, které má žižkovský region rozhodně dost. Procházky, malé výlety, aktivní odpočinek se vším všudy. Nabízí se procházka na Olšany, do Kaizlových sadů nebo parku Parukářka, blízko je také proslulý Sad Třešňovka.

Přečtěte si také:  Zbavte se domácích prací díky šikovné pomocnici

Předzahrádka nejen pro vaše růže

Chcete mít přírodu doslova za dveřmi? Rezidenční projekt Byty u parku počítá i s předzahrádkami, na kterých můžete pěstovat růže nebo jinou nádheru. Moderní architektura se zde propojuje s klidnou lokalitou, jež ale oplývá vynikající dopravní obslužností. Krátká procházka na autobus, u stanice metra budete během několika málo minut. Kino, autoservis, lékárna, všechno, co je pro život důležité, bude v docházkové vzdálenosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *