macha lake, evening, dusk

Bungalov Elite nabízí pohodlí na dosah ruky

Cestování a dovolená

Máchovo jezero je oblíbeným cílem naších turistů, a to nejen v letním období. Ať už patříte mezi vyznavače aktivní dovolené, nebo dáváte přednost klidnému odpočinku, toto místo vám nabídne vše, co k tomu potřebujete. A ideálním místem pro ubytování je právě Bungalov Elite, který se nachází v malebných Starých Splavech, pouhých 700 metrů od Máchova jezera.

Nově zrekonstruované bungalovy s moderním vybavením

Těšit se můžete na komfortní ubytování v nově zrekonstruovaných bungalovech, které jsou vybaveny zcela novým nábytkem. V každém bungalovu naleznete kuchyňský koutek, který je vybavený mikrovlnnou troubou, varnou konvicí a veškerým nádobím. Vše, co byste mohli potřebovat pro přípravu jídla. K dispozici je i moderní koupelna se sprchovým koutem a toaletou.

Stravování dle vašeho gusta

V Bungalovu Elite máte možnost se stravovat dle svých představ a potřeb. Pokud si chcete uvařit sami, máte k dispozici plně vybavenou kuchyň, kde si můžete připravit vše, co máte rádi. Pokud však nechcete trávit čas vařením, můžete využít nabídky naší kuchyně. Pro větší skupiny nabízíme standardně polopenzi, ale pokud si přejete, můžete si dopřát i plnou penzi.

Přečtěte si také:  Hledáte ideální prostory pro vaši svatbu? Užijte si svůj jedinečný den v zázemí rodinného vinařství

Bungalovy se nacházejí v krásném prostředí Starých Splavů kousek od Máchova jezera. K jezeru se dostanete pěknou lesní cestou, která je ideální pro procházky nebo jízdu na kole. Okolí nabízí bohaté možnosti pro rekreační vyžití – od koupání, přes rybaření, po pěší turistiku nebo cykloturistiku. Ubytování Staré Splavy tak nabízí veškerý potřebný komfort.

Proč si vybrat právě Bungalov Elite

Bungalovy Elite nabízí komfortní ubytování uprostřed nádherné přírody, kde si můžete užívat klid a pohodu, ale zároveň máte na dosah ruky všechny možnosti, které Máchovo jezero a jeho okolí nabízí. Nově zrekonstruované bungalovy s moderním vybavením vám poskytnou veškerý komfort, který očekáváte od kvalitního ubytování. Flexibilní stravování vám umožní přizpůsobit si dovolenou přesně podle vašich představ a potřeb.

Tak neváhejte a přijeďte si užít nezapomenutelnou dovolenou do Bungalovu Elite u Máchova jezera.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *