wait away, chicory, mean wegwarte

Zdravá strava je klíčem k veselejšímu životu. Jaké potraviny zkusit?

Zdraví a životní styl

Toužíte po dlouhém, aktivním a veselém životě? V takovém případě musíte dodržovat zásady zdravé a pestré stravy. Nemusíte se ničeho obávat – i zdravé stravování může být chutné. Jaké suroviny musíte vyzkoušet?

Dodejte svému tělu energii

Žijete aktivním stylem života a potřebujete si šikovně dodat dostatek energie? Pak se nebojte konzumovat dostatečné množství sacharidů a tuků. Velmi oblíbené jsou například ořechové krémy (ty jsou přímo nacpané zdravými makroživinami, vitamíny i minerály), chlebové směsi či kávoviny.

Snažíte se naopak trochu snížit kalorický příjem, ale nechcete zhubnout svalovou hmotu? Pak se soustřeďte na potraviny s vysokým obsahem bílkovin. Bavíme se třeba o DIA sladkostechlow carb tyčinkách či proteinech.

I v dietě si přitom můžete dopřát tolik oblíbenou sladkou chuť. Rozhodně se však vyhněte cukru. Spolehněte se spíše na čekankový sirup (čekankové sladidlo), případně jiné formy umělých sladidel (raději se držte zdravějších přírodních forem, jako je třeba oblíbená stévie).

Přečtěte si také:  Kvalitní vyšetřovací technika HEINE pro všechny

Zdravá výživa chutná skvěle

Kde vlastně nakoupíte kvalitní zdravou výživu a šikovné přírodní doplňky stravy? Určitě nemusíte objíždět kamenné prodejny v celém městě. Raději si otevřete webové stránky oblíbeného e-shopu 4Slim, kde si budete moci vybrat z desítek kategorií přirozených surovin.

Nebojte se zkoušet různé druhy surovin. Zároveň dopřejte svému tělu dostatek tří nejdůležitějších makroživin – bílkovin, sacharidů i tuků. Ani během hubnutí byste neměli ze své stravy vyhazovat dostatečné množství energie. Nevěřte nejrůznějším podvodným článkům a podplaceným influencerům, kteří tvrdí, že lze správně fungovat bez sacharidů a tuků. V žádném případě nelze. Akorát byste si zadělali na velmi vážné zdravotní potíže.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *