Iron Bridge Steel Frame Vivid Rivet  - Hama_melis / Pixabay

Trhací nýty se řadí mezi jedny z nejkvalitnějších spojovacích materiálů – proč na ně výrobci nedají dopustit?

Firmy a služby

Cílem každého podniku je především kvalita a efektivita, které na sobě přímo závisí. Proto je třeba vybírat nejen výkonné stroje a technologie, se kterými budete moci dosahovat požadovaných výsledků, ale i kvalitní spojovací materiály. Právě od nich se bude odvíjet váš úspěch či případný neúspěch, který se v budoucnu promítne i ve vašich hospodářských výsledcích.

Pozornost je třeba věnovat i spojovacím materiálům

Pokud chcete, aby váš podnik rostl a dosahoval každoročně lepších a lepších výsledků, budete muset zapracovat i na samotné výrobě. Současná konkurence je totiž neúprosná a může tak být velmi složité najít způsob, jak se od ní odlišit a také ji převýšit. Jednou z možností je zefektivnění a zkvalitnění výroby, v čemž hraje velkou roli spojovací materiál.

Ten by měl být dostatečně kvalitní a jeho instalace by neměla být nějak zvlášť složitá. Jednou z voleb jsou tak například trhací nýty, se kterými lze vytvořit nerozebíratelné, pevné a odolné spoje u většiny materiálů. Vybírat přitom můžete ze široké škály typů trhacích nýtů, které se dělí zejména podle tvaru a velikosti hlav.

Přečtěte si také:  Zbavte se domácích prací díky šikovné pomocnici

Vybírejte si kvalitní a spolehlivé dodavatele

O vašich výsledcích bude rozhodovat i přístup dodavatele, který by měl být především spolehlivý a dodržovat termíny. V opačném případě se může vaše výroba zpomalit, což bude mít vliv i na veškeré vaše zakázky. Zpravidla tedy vybírejte zejména mezi ověřenými společnostmi, které mají již nějaké zkušenosti na trhu.

Jednou z takových je česko-italská společnost Sariv-Němčík s.r.o., která u nás působí již od roku 1996. Ve svém sortimentu má prakticky vše, a to jak trhací a strukturální nýty, tak i lisovací a přivařovací prvky. O její profesionalitě svědčí i rozsáhlé portfolio zákazníků, mezi které se řadí i přední společnosti působící nejen ve střední Evropě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *