building, construction site, to build

Speciální zakládání staveb – technologie a projekty společnosti GEOSTAV

Stavba a rekontrukce

Speciální zakládání staveb je technicky náročná disciplína, která vyžaduje vysokou úroveň expertízy a speciální technologické vybavení. GEOSTAV spol. s r.o., česká firma působící na trhu od roku 1990, je předním představitelem v oblasti speciálního zakládání staveb na českém a slovenském trhu.

Vrtané piloty

Vrtané piloty představují jednu z hlavních technik v rámci speciálního zakládání staveb, kterou GEOSTAV aplikuje. Tento proces zahrnuje vrtání pilot o průměru 400 – 1200 mm, které mohou být klíčové pro zakládání občanských a průmyslových staveb, mostních opěr a pilířů. Po dosažení požadované hloubky je pilot osazen armokošem a následně betonován, což zajišťuje stabilitu konstrukce. Výhody této technologie zahrnují možnost revize základové spáry a efektivní adaptace na různé geologické podmínky.

Štětovnice

Další významnou technologií, kterou GEOSTAV uplatňuje, jsou štětovnice. Tyto konstrukce jsou nezbytné zejména při realizaci podzemních staveb a v místech s komplikovanými geologickými podmínkami. Štětovnice efektivně zabraňují sesuvům půdy a zajišťují stabilitu vykopaných stavebních jam. GEOSTAV disponuje moderními technologiemi a dlouholetými zkušenostmi v této oblasti, což firmě umožňuje realizovat i ty nejnáročnější projekty.

Přečtěte si také:  Kam se stavební sutí a odpadem? Na zahradě je nenechávejte

Příklady úspěšných projektů a inovací

Během svého působení na trhu GEOSTAV realizoval více než 4 707 projektů, což dokládá jejich schopnost úspěšně aplikovat speciální zakládání staveb v praxi. Firma také investuje do nejnovějších technologií a strojů, což zahrnuje akvizice moderních vrtných souprav a beranidel, které umožňují efektivnější a rychlejší provádění stavebních prací.

Díky těmto investicím a inovacím si GEOSTAV udržuje konkurenční pozici na trhu a zajišťuje, že všechny projekty jsou realizovány s maximální precizností a dle nejnovějších standardů kvality, což potvrzuje i držení mezinárodního certifikátu řízení kvality ISO.

Výše uvedené technologie a přístupy demonstrují, jak GEOSTAV spol. s r.o. zůstává na špici v oboru speciálního zakládání staveb, a to jak na domácím, tak na mezinárodním trhu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *