Proč ženy milují hajzlíky? Víme, kde to zjistíte

Pro muže Pro ženy

Nevíte, jak zaujmout holku, která se vám líbí? Dnešní společnost se nás snaží přesvědčit, že navrch mají vždycky ti „hodní.“ Ovšem randění je jedna z oblastí života, kde to tak úplně neplatí.

Stačí se podívat zpátky do školních lavic. Vzpomínáte si, kteří kluci měli u děvčat jasně navrch? Samozřejmě ti, jimž bylo zdánlivě všechno jedno, s ničím si nedělali hlavu a nijak se nesnažili své „princezny“ dobývat. Spíše naopak. Ano, je to tak – pohádky nám prostě lžou.

Jak se hodný kluk probudil do reality

Zní vám to jako název další pohádky? Vlastně tak trochu ano. Pokud hledáte na internetu způsob, jak se seznámit, určitě dřív nebo později narazíte na tenhle nový web o ženách. Není pod ním podepsán žádný „macho od narození,“ ale úplně normální chlap, co dělal všechno přesně tak, jak se má… Až do doby, než mu jeho holka dala košem. A to kvůli největšímu blbci široko daleko, jak on sám říká.

Také se poznáváte? Netušíte, co jste udělali špatně, bojíte se opakovaného neúspěchu a tápete, jak oslovit holku, aby to neskončilo zase fiaskem? Ano, chyba je opravdu ve vás – ale jinak, než myslíte. Ženy mají zkrátka rády hajzlíky – a vy musíte zjistit proč.

Přečtěte si také:  Reklamní oblečení jako levná a účinná propagace firmy. Nebojte se investovat do tradičních způsobů propagace

Ověřené návody pro balení holek

Ale nečekejte žádné rychlokvaškové rady od čtenářů Bravíčka. Web Jaksbalitholku.eu pro vás píše skutečný specialista. Maxmilián Ráb začínal stejně jako většina z nás. Snažil se být milým a laskavým princem, který své vyvolené dá všechno, co jen bude chtít.

Už víte, že to nefungovalo – a Maxmilián vám navíc vysvětlí proč – a co si s tím počít. Poradí, jak na holky v několika snadných krocích, přidá spoustu dobrých rad pro vás samotné v podobě eBooku a spoustu a spoustu dalšího. A vy pro to nemusíte udělat prakticky vůbec nic. Jen kliknout na webové stránky a ponořit se do poutavých textů, na jejichž konci se budete cítit chytřejší, sebevědomější  – a vůbec docela jiní. Také chcete patřit mezi ty, jimž žádná holka neodolá?

Proč ženy milují hajzlíky? Víme, kde to zjistíte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *