Při odvykání kouření tělo potřebuje pomoc, a to nejméně na deset týdnů

Zdraví a životní styl

Kouření je velmi nepříjemný zlozvyk. Nejenom, že ohrožuje vaše zdraví, ale nákup cigaret a dalších nezbytností (například žvýkaček pro neustále svěží dech) může pořádně zamávat s kondicí vašeho rozpočtu

Pokud byste se však chtěli tohoto zlozvyku zbavit, nemusí to být vždy jednoduché. Je totiž třeba myslet na to, že nikotin je droga, a pokud ho tělu jednoduše seberete, bude se bránit.

Nepříjemné příznaky odvykání kouření

Nikotin působí v našem těle na mnoha frontách. Může posilovat naši pozornost, dodává nám energii, působí proti únavě apod. Pokud tedy dojde nárazově k jeho odebrání (obvykle proto, že se snažíte přestat kouřit ze dne na den), pak se to na zdravotním stavu jistojistě projeví. Pokud se tedy zajímáte o to, jak přestat kouřit, určitě byste neměli odmítat odbornou pomoc.

Lidé, kteří se do takového procesu totiž pustí „jen tak“ bez jakékoliv podpory, obvykle nevydrží déle než pár dní. Abstinenční příznaky po vysazení nikotinu mohou totiž být opravdu nepříjemné. Naštěstí vám v tom může pomoci jak klasická, tak i online lékárna. Najdete v nich totiž například náplasti s nikotinem, které do vašeho těla tuto látku dodají, ovšem už samozřejmě bez jakýchkoliv dalších škodlivin.

Přečtěte si také:  Kratom se těší čím dál tím větší oblibě. Jaké výhody vám dokáže tato přírodní látka nabídnout?

Doplňte potřebné minerály v těle

Kuřáci mají ovšem i specifické potřeby některých minerálů, které by měli doplňovat z běžné stravy nebo z doplňků stravy. A jedním z nich je i hořčík. Pokud ho chcete doplnit přírodní cestou bez úpravy jídelníčku, můžete vyzkoušet přípravek Magnerot, který ho obsahuje v dostatečném množství. Přípravek je možné používá  při problémech se svalovými křečemi, pro podporu srdce nebo při užívání antikoncepce, močopudných a projímavých léků, které mohou hladinu toho minerálu v těle negativně ovlivnit. Užívají se tablety komfortní velikosti, které je třeba zapít vodou.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *