Pražské bydlení znamená dobrý impuls pro budoucí kariéru

Bydlení a domácnost

Mít vlastní byt, to je dnes velkou prioritou nejen pro mladé ročníky. Znamená to jistou investici, vložení peněz do něčeho užitečného a zázemí, které je v 21. století prostě a jednoduše nutností nad jiné. V budoucnu v tomto bytě mohou žít i vaši potomci, dostanou tak nejlepší možnou devizu do začátku, která jim dá v budování kariéry a rodiny velký náskok před ostatními. Pak už bude jen na nich, zda jej využijí. Ale nepředbíhejme, protože nabídka bytů se již pomalu tenčí. Který z nich se stane vaším?

Příjemná lokalita bonusem pro mladé rodiny

Zamyslete se, jak by vypadalo místo, kde chcete strávit svůj život po boku rodiny? Samozřejmě, na prvním místě je klid. Prodej bytů Praha 10 se může pyšnit například i tím, že příroda je opravdu nedaleko. Vlastně, doslova jen pár kroků od domova je lesní cesta, a přitom v okolí nechybí standardní vybavenost, na jakou jsme zvyklí z velkých center.

Prostorná sklepní kóje je už připravena, úložný prostor vás tak rozhodně nebude trápit. Malešický park, ale i les lákající k procházkám, zeleně je všude v okolí víc než dost. Sportoviště, zázemí pro děti i zvířata, restaurace a místa pro každodenní nákupy. Ale také výborná dostupnost MHD, když budete potřebovat ještě dnes na druhý kraj Prahy. Sečteno a podtrženo, v Malešicích vám nebude vůbec nic chybět.

Přečtěte si také:  Zero waste: Jak můžete ušetřit a zároveň pomoci naší planetě?
Pražské bydlení znamená dobrý impuls pro budoucí kariéru

Předokenní žaluzie jistě potěší

Je pravdou, že lokalita Malešic je klidná a opravdu pohodová. Na co se můžete těšit, pokud jde o vybavení bytu? Plastová okna, dřevěná dýhovaná podlaha nebo předokenní žaluzie, které přijdou vhod nejen během letních veder. Útulný prostor, do nějž se budete rádi vracet, vzdušný a elegantní, ale také v duchu moderních standardů. Půjde tedy o bydlení, které nebude potřebovat další rozsáhlé investice a bude moderní i pro příští generaci. Co více ještě chtít, že?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *