hockey player, sparta, sparta prague

Hokejové vybavení: 5 věcí, které by neměly chybět ve vaší výbavě

Hobby a volný čas Pro muže

Hokej je náročný a rychlý sport vyžadující spoustu dovedností ale také kvalitní hokejové vybavení. Ať už jste začátečník nebo zkušený hráč, je důležité mít správné vybavení, které vám zajistí bezpečnost, pohodlí a výkon na ledě. Pojďte se s námi podívat na 5 věcí, které by ve vaší výbavě zaručeně neměly chybět.

Hokejové brusle

Hokejové brusle jsou úplným základem každé hokejové výbavy. Při výběru hokejových bruslí je důležité zohlednit úroveň vašich dovedností, váhu a tvar nohy. Opravdu kvalitní brusle by měly poskytovat lepší oporu, stabilitu a dostatečné pohodlí, což vám umožní soustředit se na hru.

Hokejová helma

Helma je nezbytná pro ochranu hlavy před nárazy a pády. Právě proto by měla být lehká, odolná a poskytovat optimální ochranu. Při výběru hokejové helmy dbejte na správnou velikost a pohodlí. Navíc se ujistěte, že je helma certifikovaná a splňuje všechny bezpečnostní normy.

Hokejová hůl

Je důležité vybrat hůl, jež odpovídá vaší výšce, váze, stylu hry a pozici na ledě. Hokejové hole se liší v materiálech, flexibilitě, křivce čepele a dalších parametrech, jež ovlivňují výkon hráče. Pokud si nevíte rady s výběrem, nebojte se obrátit na někoho zkušenějšího.

Přečtěte si také:  Zahradní domky nabízí širokou škálu využití. Náklady na jejich pořízení jsou přitom poměrně nízké

Brankářské betony

Pokud jste brankář, jsou brankářské betony jedním z nejdůležitějších prvků vašeho vybavení. Tyto speciální chrániče nohou vám umožní klouzat po ledě, zastavit puk a zároveň se pohybovat s lehkostí. Při výběru betonů dbejte především na správnou velikost.

Hokejový dres a chrániče

Posledním, ale neméně důležitým prvkem hokejového vybavení je hokejový dres a chrániče. Hokejový dres by měl být vyroben z odolného a prodyšného materiálu, který zajišťuje pohodlí a volnost pohybu. Dres by měl také obsahovat integrované kapsy pro chrániče ramen, loktů a kolen.

Nyní, když znáte základní prvky hokejového vybavení, můžete se pustit do jejich výběru. S ním vám velice rádi pomohou v e-shopu Filiphockey.cz, kde naleznete kompletní hokejové vybavení pro každého hokejového hráče.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *