Domácí posilovna snadno a rychle! Nic není nemožné

Rodina a děti Zdraví a životní styl

Trápí vás nějaké to kilo navíc, které je důsledkem vánočního a velikonočního hodování? Vyzkoušeli jste již celou řadu více, či méně účinných diet, hubnoucích koktejlů, zaručeně „spolehlivých“ babských rad i zázračných přípravků, které měly posunout ručičku váhy doleva? Časem určitě zjistíte, že tyto preparáty možná krátkodobě fungují, nicméně hmotnostní návštěva ve formě jo-jo efektu na sebe rozhodně nenechá dlouho čekat.

Nejspolehlivějším způsobem, jak se zbavit nějakého toho kila navíc je bezpochyby pohyb. Pokud namítnete, že vám časové možnosti nedovolí návštěvu posilovny, zařiďte si menší posilovnu třeba u sebe doma.

Domácí posilovna snadno a rychle! Nic není nemožné
Domácí posilovna snadno a rychle! Nic není nemožné

Hubneme a posilujeme zároveň

K přetvoření tukových polštářků na aktivní svalovou hmotu stačí pořízení menších činek. Činky na posilování jsou prodávány v nejrůznějších hmotnostních kategoriích. Pokud se cvičením teprve začínáte, vsaďte spíše na lehčí činky jednoručky. Postupně můžete svou výkonnost a počet opakování cviků zvyšovat. Jakmile se budete cítit v dobré kondici, můžete si pořídit doplňkové závaží na činky a cvičit ještě efektivněji. Formování postavy na sebe nenechá dlouho čekat.

Přečtěte si také:  Kvalitní vyšetřovací technika HEINE pro všechny

Také relax je důležitý

Efektivnost cvičení a posilování můžete podpořit správnými relaxačními cviky, které by měly být doplněny o pravidelné dýchání. Bohužel řada sportovců – začátečníků tuto fázi záměrně vynechává a myslí si něco o ztrátě času. Ve skutečnosti je protažení namáhaných svalů a jejich uvedení do klidové pozice velmi důležité. Druhý den sice pocítíte, že jste v rukou činky na posilování opravdu měli, ale získáte jistotu, že vaše námaha se zúročí. Pokud ve cvičení vytrváte, budete se moci pochlubit vyrýsovanou postavou zbavenou nevzhledných tukových polštářků! Veškeré náčiní pro domácí i profesionální posilování za bezkonkurenční ceny naleznete na webu marvel.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *