Snow Cars Winter Season Parking  - VisionPics / Pixabay

Výkup automobilů: Vyplatí se automobil předat do výkupu a kolik peněz můžete získat?

Firmy a služby

Pokud se rozhodnete prodat automobil, měli byste se připravit, že to nebude zrovna procházka růžovou zahradou. Nabídka na trhu je poměrně široká, kvůli čemuž je někdy poměrně těžké najít potenciálního kupce. Právě proto se čím dál tím více lidí obrací na výkup automobilů, kde váš vůz vykoupí ihned a peníze vám vyplatí bezprostředně po podpisu smlouvy.

Výkup automobilů je velmi jednoduchý

V poslední době se výkup automobilů těší velké oblibě, a to především díky svým výhodám, které nabízí. S jeho pomocí totiž můžete prodat svůj automobil výrazně rychleji, než kdybyste vše vzali do vlastních rukou. V tomto případě, od vás výkup aut Praha vykoupí automobil ihned bez zbytečného čekání.

Do výkupu můžete nabídnout:

  • osobní i firemní automobily,
  • stavební a užitkové vozy,
  • nepojízdné a poškozené vraky,
  • veterány,
  • vozidla bez STK.

U Auta kupujeme se nemusíte bát prodat ani úplné vraky

Jak již bylo zmíněno výše, automobil můžete prodat i v případě, že se jedná o úplný vrak (podmínkou je, aby disponoval všemi čtyřmi koly). Takovou možnost nabízí například česká firma Auta kupujeme, která se snaží svým klientům nabídnout především kvalitní služby, a to bez zdržování. Na rozdíl od své konkurence nepožaduje zbytečné papírování ani zdlouhavé prokazování vaší totožnosti.

Přečtěte si také:  Elektro Elefant nabízí odborné elektro služby na jednom místě

Pro výkup automobilu budete potřebovat:

  • občanský průkaz,
  • malý a velký technický průkaz,
  • plnou moc s ověřeným podpisem.

Navíc ani nezáleží na tom, kde svůj vůz chcete vykoupit. Firma staví své podnikání především na flexibilitě, a proto je připravena dojet pro váš vůz doslova kamkoliv 24 hodin denně. Ihned poté zhodnotí stav vašeho vozu a vytvoří pro vás cenovou nabídku. Pokud budete souhlasit, můžete přistoupit k podpisu smlouvy a nechat si vyplatit peníze přímo na ruku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *