Zrenovujte si podlahu nebo postavte dřevěnou terasu

Firmy a služby Stavba a rekontrukce

Bydlíte ve starším domku nebo bytě, kde máte na podlaze staré kvalitní parkety, na kterých se začíná projevovat zub času a chcete aby vám sloužily ještě další řadu let? V dnešní době není problém se o takovou podlahu postarat, aby vypadala opět jako nová. Broušení a renovace parket se stále více upřednostňuje před výměnou podlahy za novou.

Renovace parket je komplexní věc

Záleží v jakém stavu se podlaha nachází, zda bude potřeba větších a náročnějších zásahů. Vše by si měl pracovník nejdříve přijet prohlédnout a stanovit náročnost renovace. Pokud je podlaha zachovalá, jen zašpiněná a poškrábaná od mnohaletého používání bude stačit jen obroušení a přelakování. Broušení parket se provádí speciálním brousícím strojem. Lakování podlahy je pak provedeno lakem na parkety. Podlaha pak vypadá jako nová.

Více zničené dřevěné podlahy, kde například chybí nějaké díly, nebo jsou hodně poškozené, vyžadují náročnější zásah. Je třeba podlahu demontovat, opravit podklad, který většinou bývá ve špatném stavu, opravit nebo vytvořit nové díly dřevěné podlahy, podlahu znovu položit, přebrousit a nalakovat.

Občas bývá tento proces náročnější, ale nechat si zrenovovat starou dřevěnou kvalitní podlahu se opravdu vyplatí. Trvanlivost takové podlahy bývá několikanásobně větší, než např. u současných plovoucích podlah. Pokud hledáte správného partnera pro broušení a renovaci podlah, firma Podlaháři je vám plně k dispozici.

Přečtěte si také:  Jak vybírat zahradní nábytek do vaši nové zahrady

Terasový decking

Teplé počasí máme konečně tu a s ním i začátek příjemných chvil strávených venku. Pro majitele zahrad a větších domovních teras to je bezpochyby období, kdy vyndají zahradní nábytek a vychutnávají si posezení s přáteli, ať už při grilování nebo jen tak u sklenky dobrého vína. Pro ještě lepší prožitek by měli lidé uvažovat o pořízení dřevěné terasy.

Dřevěné terasy můžou být z různých dřevin. Většinou se používají jehličnany nebo exotické dřeviny. Exotické dřeviny jsou jedinečné svými barvami a vlastnostmi.

Dřevěné terasy využijí majitelé zahrad téměř kdekoli

Můžou si vytvořit příjemné posezení ve stínu svého domu, mohou si vytvořit příjemnou cestičku po své exotické zahradě, vytvořit obložení kolem svého bazénu, nebo dřevěné plato u přírodního jezírka. Ale ani majitelé balkonů nebo teras u bytových domů nemusí o dřevěnou terasu přijít. Hodí se i pro menší plochy a díky modulovému systému deck click si můžete vytvořit příjemnou podlahu i na svém balkonu.

Pokud máte zájem o návrh a vytvoření dřevěné terasy, navštivte naše stránky a kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme.

Dřevěné terasy využijí majitelé zahrad téměř kdekoli
Dřevěné terasy využijí majitelé zahrad téměř kdekoli

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *