dentist, dental care, dentistry

Toužíte po krásném úsměvu? Současná stomatologie dokáže nemožné

Móda a styl

V dnešní době se stomatologie stala skutečnou vědou a zubaři jsou již schopni řešit i ty nejtěžší případy, a to nejen z hlediska zdraví, ale i estetiky. Pokud se tedy stydíte za svůj chrup, můžete využít výhod současné stomatologie, která dokáže opravit téměř jakékoliv problémy či nedostatky. Volit přitom můžete i mezi různými estetickými zákroky, včetně bělení zubů.

Široká škála estetických zákroků

Současná stomatologie nabízí širokou škálu estetických zákroků, které vám umožní zlepšit vzhled vašeho chrupu a zbaví vás i různých problémů. Mezi nejzákladnější a nejžádanější zákroky u zubaře se řadí aplikace různých výplní, s jejichž pomocí lze opravit poškozené zuby nebo nahradit nekvalitní výplně, které mohou na zubech vytvářet různé skvrny či nesrovnalosti.

Zároveň je možné aplikovat i různé zubní implantáty, s nimiž lze nahradit chybějící části zubů. V tomto případě se však jedná o velmi invazivní zákrok, jež je možné zaměnit i za aplikaci méně invazivních fazet – ty zubař přidělává přímo na poškozený zub. Velmi oblíbené je i využití rovnátek, s nimiž se srovná celý chrup v řádu několika let.

Přečtěte si také:  Zdravotní obuv nemusí být módním faux pas – sehnat lze i ty, které splňují nejvyšší nároky na estetiku

Bělení zubů je již dostupné pro kohokoliv

Kromě estetických zákroků je velmi oblíbené i bělení zubů, které zpravidla probíhá uvnitř zubní ordinace – pro dlouhotrvající efekt je možné zvolit i kombinované bělení, jež probíhá částečně doma. Pokud dochází ke bělení v ordinaci jsou nejprve zuby ošetřeny a následně je na ně nanesen speciální bělící gel. Ten je poté osvětlen světlem, které urychluje účinek gelu – bělení trvá zhruba jednu až dvě hodiny.

Pokud hledáte profesionální a kvalitní péči o vaše zuby, můžete navštívit zubní ordinaci Astella.cz, která nabízí nejmodernější techniky a estetické zákroky. Kvalifikovaný tým zubařů a stomatologů vám poskytne profesionální péči a individuální přístup během řešení vašich problémů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *