person holding brown leather bifold wallet

Půjčka na podnikání může být připravena ještě dnes

Ekonomika a finance

Potřebujete malý úvěr a banka vám řekla, že nemáte dostatečnou bonitu? Potom se můžete zeptat také v nebankovním sektoru, který má velmi přívětivá pravidla pro všechny, včetně OSVČ. Podnikatelé si mohou půjčit na vybavení dílny, reklamu nebo expanzi na jiný trh. Důvody mohou být vždy velmi různorodé. Cíl je ale jeden, předehnat a porazit konkurenci, být tím nejúspěšnějším podnikatelem v konkrétní oblasti. Máte zájem o menší finanční injekci? Pak vězte, že se to obejde zcela bez vysvětlování. Účel o ničem nerozhoduje a papírování bude jen tolik, co vyžaduje aktuálně platná legislativa.

Kolik si vlastně můžete půjčit?

Všechno může být velice rychlé. Stačí vyplnit jednu velmi krátkou žádost, ověřit totožnost a bankovní účet. Půjčka na podnikání pak může být záhy vaše. Spojuje se s ní jen minimum formalit a není nutné podstupovat žádnou osobní schůzku. Není nutný ani dlouhý telefonát, celá akce se totiž od A do Z odehraje v online prostoru. To je velká výhoda, protože každý OSVČ velmi dobře tuší, že se tím ušetří spoustu času. A ten je pak možné věnovat rozvoji svého podnikání. Jak vysoký tedy může být váš úvěr? A co lhůta splatnosti, jak si ji lze nastavit?

  • 5 000 Kč jako minimum. Budou se vám hodit na software do PC nebo například malý tablet?
  • 30 000 Kč jako maximum. Mohou být naprosto na cokoliv, záleží jenom na vašem uvážení.
  • Splátky mohou mít různé podoby. Mantinely jsou nastaveny jasně, a to mezi 7 a 30 dnů.
Přečtěte si také:  5 rad a tipů, jak snadno ušetřit i během současné krize

Nebudete potřebovat žádného ručitele

Administrativní stránka celé věci je vážně velmi jednoduchá. Důvodem je také fakt, že nepotřebujete žádného ručitele. Půjčka pro začínající podnikatele má jen minimum podmínek, které jsou skutečně spíše formalitami. Je proto určena také nováčkům mezi OSVČ, jimž banka často nechce v jejich žádosti o úvěr vyhovět kvůli nulové historii.

100 banknote lot
Půjčka na podnikání může být připravena ještě dnes

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *