gold, bars, wealth

Hledáte spolehlivého a levného dodavatele zlata?

Ekonomika a finance

Nejlevnějšího prodejce zlata v ČR najdete na adrese zlatemince.cz. Prodejnu má v Praze v budově Obecního domu. Ale pozor, prodejna je ve druhém patře! Nikoliv v přízemí.. Abyste nezabloudili, použijte služební vchod (z ulice u Obecního domu) hned vedle výlohy Blanky Matragi a nechejte se vyvézt výtahem do druhého patra. Za nízké ceny získáte zlato i v Brně, v ikonické cihlové budově Dornych, vedle Vaňkovky.

Právě nízká cena a vysoké skladové zásoby přivádí k tomuto tradičnímu prodejci investičního zlata a stříbra nové zájemce o bezpečné uložení finančních prostředků do drahých kovů. Že jsou ceny zlatých cihel a zlatých mincí u tohoto prodejce skutečně nejnižší, se můžete přesvědčit na stránce investiční zlato. Ceník v euro je na stránce investičné zlato.

Přízemní cenou zlata se tento prodejce výrazně odlišuje od ostatních nabídek na trhu. Potvrzuje to i jeho umístění na prvním místě loňského srovnání finančních produktů v kategorii prodejců drahých kovů (soutěž pořádá server Finparáda společnosti Scott & Rose).

Poradíme, kde najít spolehlivého dodavatele investičního zlata

Investování do zlata zůstává jednou z nejbezpečnějších možností, jak ochránit své finance před inflací a ekonomickými výkyvy. V České republice je několik společností, které nabízejí investiční zlato, ale jak najít toho pravého a cenově výhodného dodavatele?

Spolehlivý dodavatel Zlatemince.cz

Zlatemince.cz se profiluje jako jeden z nejlepších dodavatelů investičního zlata v České republice a na Slovensku. Firma nabízí nízké ceny, které jsou konkurenceschopné díky přímému dovozu od švýcarských rafinerií Argor-Heraeus a PAMP, které jsou mezi investory vysoce ceněny pro svou kvalitu a certifikaci.

Přečtěte si také:  Půjčka na měsíc je velmi atraktivním finančním produktem

Klíčové výhody tohoto prodejce

  1. Nízké ceny a rozdíly ve výkupních cenách: Díky minimálnímu spreadu (rozdílu mezi prodejní a výkupní cenou) a nízkému přirážce k burzovní ceně můžete jako investor výrazně ušetřit.
  2. Rychlost dodávek: Díky vlastnímu skladu s největšími zásobami zlatých cihel značek Argor-Heraeus a PAMP jsou zásilky expedovány rychle a efektivně.
  3. Smluvní spolupráce s bankami: Jako smluvní partner České národní banky a Národní banky Slovenska nabízí firma zlato, které je osvobozeno od DPH, což je výhodné zejména pro podnikatele.

Podrobnější informace o službách:

Kromě zlata nabízí Zlatemince.cz také investiční stříbro, které je rovněž osvobozeno od DPH, což je atraktivní pro plátce DPH. Všechny produkty jsou certifikovány a jejich pravost a původ je garantován. Pro zájemce o sběratelské mince je tato oblast další specializací firmy.

Při výběru dodavatele investičního zlata je důležité zaměřit se na spolehlivost, cenu, rychlost dodání a certifikace produktů. Zlatemince.cz, s pobočkami v Praze a Brně, vyniká v těchto oblastech a poskytuje jednu z nejlepších služeb na trhu. Jejich transparentní přístup a výhodné ceny dělají z této firmy ideálního partnera pro nákup investičního zlata.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *